Příspěvky uživatele - 182.96

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Určení stromu, 15.7.2017
Vidíte, že to fotil skrz plot, blíž se nedostal. Zkusil bych lepší foťák, nebo se rovnou zeptat majitele, určitě to povede k lepšímu výsledku než rozmazané foto z dálky, ze kterého nemá šanci nikdo s jistotou nic poznat.
Problémy s malinami, 15.7.2017
Mno... nikdy dřív jsem maliny nepěstoval. Zkusil jsem to, a každý rok je bejlomorka napadla. Myslíte, když jí jeden rok připravím o generaci z mých malin, že tu další rok nebude znovu ve stejné síle? Tu, ve vesnici uprostřed lesů, kde je lesních... celý příspěvek >
Problémy s malinami, 15.7.2017
Jak říkám - na podzim mají vesměs všechny výhony tu bouli, takže bych musel ustříhat všechno. Opakuje se to každý rok. Jaký smysl by pak mělo maliny pěstovat?
Problémy s malinami, 15.7.2017
Vloni jsem k nim dával hnůj a kompost - to zřejmě způsobilo růst více nových výhonů, ale jinak se chovají stále stejně...
Problémy s malinami, 15.7.2017
Šmarjá, budem si hrát se slovíčky? Samozřejmě že mluvím o těch loňských, které letos plodí (tedy dvouletých, plodí v druhém roce). O jiných snad mluvit nemůžu, když po odplození tyto výhony zanikají, v třetím roce jsou mrtvé... Takže - nějaký tip, v... celý příspěvek >
Problémy s malinami, 15.7.2017
Není normální, aby žloutly a usychaly listy před a při plození. Koukal jsem i u jiných pěstitelů, listí je normální a zdravé. Výhony mají uschnout až po odlození.
Problémy s malinami, 15.7.2017 Obsahuje fotku
1. Každoročně už od jara mi pomalu chřadnou dvouleté výhony maliníku. Je to vidět i na fotce, výhony normálně plodí, ale často listí žloutne a usychá. Některé zaschnou už před rašením, některé později, ostatní až po odplození. Nevím, čím to může být... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika