Příspěvky uživatele - 162.67

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slivovice - kvas, 30.8.2011
Dobrý den, našel jsem při včerejší projížďce na kole takovou zapadlou houštinu v bývalém vojenském prostoru která je lemovaná obsypanými švestkami ale také pravděpodobně aspon podle toho co jsem pohledal na netu slivoní slívou - malé kulaté asi tak... celý příspěvek >
Název rostliny, 4.9.2008
Děkuji za odpověď
Název rostliny, 4.9.2008
Danielo, opadala mi až na jaře, ale v létě obrazila a vykvetla. Vůbec jí nerosím. Zalévám jako ostatní kytky. Mamka jí má, ale už jí několik let vůbec nekvete. Nevím, jestli by nebylo dobré ji zastřihnout.
stálobarevnost jiřin, 4.8.2008
Poradte mi, prosim,jak udržet krasnou barvu jirin, ktere jsem si koupila.Většinou se mi 3.rokem yměni na cervene až fialové a to je mi lito
Propojení barelů na vodu, 31.7.2008
ale co když vyčerpám vodu v obou nádržích? To zase budu muset zalejvat hadici? to mi nepřijde moc efektivní...
Propojení barelů na vodu, 31.7.2008
Spíš jsem myslel, že spodem, kde jsou výpustné ventily... jen nevím, zda tuhou hadicí nebo obyčejnou silnější hadicí... nechci do nich moc řezat, i když jeden otvor na přepad budu muset stejně vyřezat...
Propojení barelů na vodu, 31.7.2008
Dobrý den, koupil jsem 2 kubíkové plastové nádrže v kleci a nyní je chci zakopat pod zem, kde budou sloužit jako zásobárna vody na zavlažování. Nemáte někdo zkušenosti s jejich propojením? Poraďte prosím, jak propojení nejlépe vyřešit. Díky.
Co je meloun?, 24.6.2006
Ví někdo co je meloun?Zda ovoce či zelenina?Slyšela jsem,že zelenina,ale nechce se mi tomu věřit.díky za odpověď.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika