Příspěvky uživatele - 109.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kukuřice na poli, 24.10.2021
Ahoj, ono to moc nepatří do zahrádkaření, ale... Víte někdo proč je letos na polích nesklizená kukuřice? V okolí Kroměříže všechny lány netknuté. Kukuřice na nich úplně suchá. Nějaký nový způsob přípravy na siláž, nebo se rozhodli letos... celý příspěvek >
Identifikace rostliny, 5.10.2018
Děkuji. Zmátlo mne, že nikde na netu není takto v "celofialovém" provedení. Dík ZZ
Identifikace rostliny, 5.10.2018 Obsahuje fotku
Ahoj. Kousek na poli vyrostlo toto. Je to jako pěst na oko ta fialová v ploše zelené. Chápu že je to asi nějaký plevel, ale jen tak pro zajímavost bych chtěl vědět oč jde. Na guuglovi jsem moc úspěšný zatím nebyl :) Dík ZZ
Prosím o pomoc s identifikací kaktusu, 13.7.2017 Obsahuje fotku
Můžete prosm někdo poznat? Synovi (11let) vykvetl jakýsi kaktusek a tak se zajímá co že to vlastně má.
Poznej houbu, 13.7.2017
Děkuji. Jen za toho "člena rodiny hnojníků" jsem se trochu urazil :) :).
Poznej houbu, 13.7.2017 Obsahuje fotku
Pozná to prosím někdo? Vyrostlo po přesazení kaktusu v květináči v kuchyni na okně :)
Jak vypudit krtka, 13.7.2017
Po několikaletém boji na 5000m2 jsem si pořídil 2ks expanzních likvidátorů hryzců - model W2. Tráva pod hromádkami nebývala vidět. Po dvou sezónách stačí tak 1x za 14dní nastražit a je zcela klid. Ani hromádka. Funguje naprosto spolehlivě, jen jsem... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika