Příspěvky uživatele - 40.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aku teleskopické nůžky na živý plot - o ničem?, 15.7.2017
Pokud je tu stále řeč o plotostřihu ať už el. či aku, tak mě nesedí ta hodnota 4cm=40mm.No, zkoumat to nebudu, většina těchto modelů má limit 20mm, když hodně tak 28mm.Nejvyšší model motorový u stihlu za 18tis.má limit 36mm.Vpodstatě to jsou mezní... celý příspěvek >
Aku teleskopické nůžky na živý plot - o ničem?, 14.7.2017
V tomto případě nejde o výkon, ale počet střihů.Pokud koupíte aku se stejnýma parametrama jako elektrické, tak určitě máte větší bezkabelový komfort, váhu udává baterie, která nemusí být nutně součástí stroje.Ale v tomto konkrétním dotazu kupec... celý příspěvek >
Aku teleskopické nůžky na živý plot - o ničem?, 13.7.2017
1000% je nadsazené 🤔,ale vpodstatě máte pravdu.Průměrná hodnota kmitů je okolo 3500 jak v benzínu tak el.,(gardena elektr. má 3400)Vaše nůžky mají v plném nabití 2100.Osobně mám trimovací na "fajnovky",ty mají 5500 v benzínu do síly... celý příspěvek >
Vyžínač resp. krovinorez pre dokosovanie, 12.7.2017
Nejslabší modely nejsou oblíbené od žádné značky, jak jste zmínil, mají nejvíce omezení a špatně se potom prodávají.Proč dolmar?,nemá ani jedno zastoupení na kraj, natož na okres, ale pokud Vy ho máte, tak proč ne.Po zvážení by jsem volil silnější... celý příspěvek >
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 12.7.2017
Vzhledem k tomu, že jsem měl možnost si ho na víkend půjčit před koupí za poplatek, byly to nejlépe investované peníze, jsem rád, že jsem ho nekoupil.
Zahradní drtič nebo štěpkovač, 12.7.2017
Nebudu slovíčkařit, např. Stiga to označuje jen jako drtiče s rozdělením na vysokoobrátkový a pomaluběžný.Mám ten pomaluběžný, je o něco dražší, ale je samovtahovací, přičemž si můžu chystat další větev.Díky zpřevodování je výkon 2.5kw nadmíru... celý příspěvek >
Co se zarostlou haldou ornice?, 10.7.2017
Herbicid určitě, udělal by jsem to tak, že by jsem to poseknul a po vzchopení aplikoval herbicid, případně s opakováním, bude potom toho rozhodně méně.
Husqvarna 590XP® X-Torq, 10.7.2017
Koukám, že se nic v HQ nic nezměnilo 😩.Když mě před lety prodejce HQ sliboval nový křoviňák s novým motorem, tak to věštil asi z koule, protože se nic nedělo po dva roky 😪.Ve stihlu přesně věděli novinky a změny pro další rok, tam mě... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika