Příspěvky uživatele - 160.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak zachránit velký kaktus?, 9.9.2023
asi bych ho vyvázala k hůlkám - kůlům a počkala jak bude příští rok vypadat
Díry na zahradě, 7.8.2023
a nemáte tam hyzce nebo hraboše (kuna by na ně číhala a jedla)?
Robotická sekačka do sadu, 10.7.2023
Ohradník stačí dokola pozemku, který chcete sekat, do kmene stromu sice narazí, ale otočí se a jede jinam. Keře, záhony buď vytýčit ohradníkem, nebo ohrádky - obrubníky cca 15 - 20cm, aby vám to sekačka neposekala. Autom. sekačku máme druhým rokem a... celý příspěvek >
Tož mravenec v mém skleníku škodu působí, 22.5.2023
zalít kopřivovým výluhem, povápnit. Na paprikách budete mít určitě už i mšice - nosí si je tam mravenci
Rajčata Hranáček, Strabena, Nelinka, 7.2.2019
Měli jsme je 2018 ve skleníku, narostly asi do výšky 3 m a to jsme vršek uřízli a potom ohýbali, aby nelezly oknem ven. Jsou výborný sladká malá a velice úrodná. Letos je budeme sázet znova.
Rajčata podlouhlá, 12.7.2017
Je to asi nedostatek vápníku
Jak a jestli střihnout tuto třešeň, 19.3.2017
peckoviny se stříhají až v létě, ten švihák bych ohnula do boku, v létě buď úplně ustřihla nebo o 2/3 zkrátila.
Mám napadený fíkus, 21.4.2016
není to puklice, nebo vlnatka - ta dělá takové bílé chomáčky
Orchidej chřadne, 13.1.2015
zkusila bych ji přesadit do nového substrátu, nebo dát jen tak na mech nebo vlhkou vatu, co 3 -5 dnů otírat puklice alkoholem, nebo koupit postřik nebo takové ty tyčinky proti parazitům, co se dávají do květináčů.
Nenáročná rostlina do truhlíků, 7.4.2010
Me se muskaty, resp. pelargonie, take osvedcily. Mivam je na balkone otocenem na vychod. Druhy balkon mame na zapad, kde hodne fouka, a tady se jim moc nedarilo. Potrebuji zavetri. Muskaty nezimuju. Kazde jaro koupim 10 novych sazenic, jak uz shora... celý příspěvek >
Proč neplodí, když kvete, 4.8.2009
Mame stejny problem, vsechny kvety na merunce opadaji, kousek vedle asi 6m je take merunka, a ta plodi. Kvety urcite nezmrzly asi se snad nenachladila, jaro bylo teple.
Snížení ph v jezírku, 27.7.2009
Mám rybník -biotop 350m2 vody.Stále mě trápí zelená jemná řasa(ne vláknitá).Četl jsem zprávu z anglie o výzkumu ječmenné slámy.Dal jsem na uvedené množství vody 4pytle od brambor(velké) a ponořil před cca 7dny.Zatím žádné zlepšení nenastalo.V té... celý příspěvek >
nemám koťata, 14.9.2008
mám taky kocourka, od mala byl naučený chodit do bedýnky. Poslední dobou ji ale nemusím moc často vyklízet... Asi si našel venku jiné místo.Přestože má ještě volně přístupnou další misku v garáži. Navezli nám nový písek... Bojím se, že si budou... celý příspěvek >
uštípané vršky rostlin, 14.9.2008
Měla jsem ten samý problém, nasazovala mi mladá hortenzie na květ...4 nové, které jsem dala z květináčů na záhonek, mladé broskvičky... Vše jak by někdo ustřihl, rovné řezy.Podezírala jsem škodolibé zedníky, volně se toulající psy po vesnici(ještě... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika