Příspěvky uživatele - 6.215

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dracena - slunce, 30.5.2008
Dracena by neměla být na plném slunci, v letním žáru už vůbec ne. Zatím nebylo tak horké počasí, tak asi zatím v pořádku, ale na léto bych jí určitě alespoň přistínila. Vím, o čem mluvím...
Jedná se také o vlnovníka nebo roztoče? Jak na něj jednou provždy?, 12.5.2008
Ano, na Sulku už je pozdě. Postřik se provádí při řezu révy- tj. před vyrašením listů. V této době se dají použít postřiky jiné, dle mých zkušeností absolutně neúčinné. Dravý roztoč z předchozí odpovědi je dobrý nápad-bohužel jsem v oblasti... celý příspěvek >
Jedná se také o vlnovníka nebo roztoče? Jak na něj jednou provždy?, 11.5.2008
Pokud jsou zasaženy celé rostliny, zpravidla se výnos a kvalita značně sníží. Pokuste se z rostlin odstranit zasažené listy, na jaře pak postřik Sulkou. Vloni mohlo být vše v pořádku, ale jako většina chorob se i tato může objevit náhle.
rajčata kdy s nima už ven?, 11.5.2008
Já už je mám venku od konce dubna. Už asi 10 let je vysazuji touhle dobou a nikdy se nic nestalo. V minulých letech přežily i ranní mrazíky.
slunečnice v květináči, 11.5.2008
Nyní jí má v akci OBi. Prodávají ji nakvetlou-s jedním květem.Vloni jsem si dvě koupila a byla spokojená. Neustále nasazovaly další a další poupata, takže kvetly od května do října. Výška cca 40cm. Doporučuju ihned přesadit do kvalitní zeminy, třeba... celý příspěvek >
převislá minirajčátka, 11.5.2008
Prosím o radu. Předpěstovala jsem si letos poprvé balkonová převislá rajčata(Tumbling Tom). Sazeničky jsou silné a zdravé, ale rostou stále do výšky, teď mají asi 20cm a už kvetou. Mám je na jižním okně v samozavlažovacích truhlících, společně s... celý příspěvek >
Jedná se také o vlnovníka nebo roztoče? Jak na něj jednou provždy?, 11.5.2008
Podle fotek bych řekl, že máte rostliny napadeny jak erinózou, tak akarinózou(vlnovník, hálčivec). Letos už bych to vzdal, max.můžete odstranit napadené listy-pokud to nejsou všechny... Příští rok, před vyrašením listů doporučuji postřik Sulkou... celý příspěvek >
Rdesno, 10.5.2008
Prosím o radu, jak namnožit rdesno? Dá se řízkovat, popř.kdy?V předchozím dotazu na stejné téma jsem nenašla žádnou konkrétní radu.Děkuji
puchýřky na révě, 9.5.2008
Děkuju za další odpověď, jdu zkusit najít a nastudovat jmenované přípravky.
puchýřky na révě, 9.5.2008
Mockrát děkuji za ryché odpovědi - zdá se, že je to opravdu vlnovník. Detailní obrázek mě jen utvrdil - vyrážím do boje!!! Zatím zkusím odstranit napadené listy - dočetla jsem se, že postřik se provádí před vyrašením listů, takže už je pozdě.
Hořec, 9.5.2008 Obsahuje fotku
Jen tak pro radost posílám můj hořec...
"puchýřky" na révě, 9.5.2008 Obsahuje fotku
Prosím o radu: právě jsem zjistila, že se mi na listech vinné révy objevily nějaké puchýřky, foto přikládám.Žádného škůdce jsem ani při detailním průzkumu neobjevila. Takto napadeny jsou pouze dvě rostliny ze čtyř. Poraďte mi prosím, o co se jedná a... celý příspěvek >
Rdesno - množení, 6.5.2008
Děkuji za radu. Jinak rdesno znám dobře a vím co dokáže - a právě kvůli tomu ho potřebuju. Zadní odlehlou částí zahrady sousedíme s "nepřizpůsobivými" a ta jejich veteš na zahradě je nekoukatelná... nejlepší by byla asi pětimetrová zeď, ale... celý příspěvek >
Rdesno - množení, 6.5.2008
 Dnes jsem si cestou domů ulomila ze RDESNEM mohutně porostlé zdi pár dřevnatých větviček - zakoření mi? a ve vodě nebo je mám píchnout do země? Za rady předem děkuji!
Trvalka do stínu, 6.5.2008
"Sloní ucho"- asi Bergenia - je do stínu výborná. Ale musím se připojit k většině- hosty nemají chybu!!! Mám je kombinované s Astilbe a kapradinami a je to paráda!!!
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika