Příspěvky uživatele - 116.113

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kristalon, 13.8.2008
zalevam=prihnojuji Zalevam je samozrejme casteji - mam kapenkovou zavlahu.
Kristalon, 13.8.2008
Takze hnojenim na list budou vysledky jeste lepsi? OK. Zkusim to. Jak casto tak muzu postrikovat konkretne Ptaci zob a Thuje? Ted je zalevam 1x za 14dnu - 10l konev ke trem rostlinam.
Kristalon, 13.8.2008
Dekuji!!!
Kristalon, 13.8.2008
Dekuji za odpoved. Muj pocit je, ze kdyz to rozpustim a leji to tam pravidelne, tak to rostlina vyuzije efektivneji nez kdyz na jaro rozsypu cererit. Ale asi to tak nebude. Mozna jen ten Cererit spatne davkuji ci zapravuji do zeme. Jinak pokud... celý příspěvek >
Kristalon, 13.8.2008
Muzete tedy nekdo prosim napsat konkretne cim a jak nahradit "Kristalon na okrasne dreviny" a  "Kristalon podzim" aby doslo k rovnocenne (slozenim) ale cenove vyhodnejsi nahrade? Mam dlouhy zivy plot z Ptaciho zobu a par... celý příspěvek >
pěstování bambusů - protikořenová zábrana, 20.5.2008
Takze u me to vyhrala ta folie na kabely z Fatry. Sirka 1m a tloustka 2mm v cene 59,- /kg.
pěstování bambusů - protikořenová zábrana, 19.5.2008
Aha, tak o Dupont folii jsem vedel, ale v CR ma jiny nazev, tak jsem ji nenasel, az ted na vyse uvadenem webu. Dekuji. Nasel jsem ale asi podle me neco lepsiho.  Dupont folie ma tloustku 0.826mm a ja nasel na webu Fatra folii na kabely v... celý příspěvek >
pěstování bambusů, 9.5.2008
Z ceho levne udelat kvalitni korenovou zabranu? Mate nekdo osobni zkusenost? Daji se nekde sehnat PP desky jako odpad? Autoplachta z nakladaku? Pas ze stareho dopravnikoveho pasu? Laminatove desky?
Krtonožka, 29.4.2008
Tak jak pokracuje boj s krtonozkama? Ten Jar lejete do cesticky ci do chodby, ktera smeruje dolu? Jak ji najdete? My jich mame plnou zahradu. Zasadime prisadu a druhy den muzeme sadit znovu. Je to marny boj.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika