Příspěvky uživatele - 115.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní drtič nebo štěpkovač, 10.7.2017
Děkuji. Takže když se podívám na internet na nabídku, nabízejí buď válcový nebo nožový. Rozumím tomu dobře, že je lepší ten válcový? Olina
Zahradní drtič nebo štěpkovač, 10.7.2017
Opravdu mi nikdo neporadí? Ani kam se mám případně obrátit, aby mi tento problém někdo vysvětlil? Olina
Zahradní drtič nebo štěpkovač, 9.7.2017
Dobrý den, chtěla bych si koupit stroj na zpracování větví, odstraněných z přerostlých stromů a keřů. Můžete mi prosím poradit, jaký systém zpracování je lepší? Je pravda, že většina větví je staršího data a už jsou suché, ne čerstvě odříznuté. Ale i... celý příspěvek >
Neznámá třešeň, 7.7.2016 Obsahuje fotku
Mám na zahradě skvělou třešeň, ale bohužel nevím, co je to za odrůdu. Mrzí mě to, jelikož s největší pravděpodobností padne při stavebních pracech. Je chutná už od světlé barvy a je stále lepší, když tmavne. Není asi raná, dozrává do konzumní... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika