Příspěvky uživatele - 11.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Šednutí okraju listů jahod, 12.7.2017
zkušenosti sním mám jen na rajčata a ty snesou vše.Ale na heurece si ho lidé chválí.Jako 40l substrát na jahody jsem brát nechtěl, to by bylo na dva roky pěstování.Navíc psali že stačí bežny zahradnický substrát takže tím to asi nebude.A hlavně mě v... celý příspěvek >
Šednutí okraju listů jahod, 11.7.2017
Tak jsem udělal pokus a na jednu z jahod kterou jsem rozsadil z truhlíku, kde jsem mel tři a dal ji do kvetináče samostatně, jsem dal kristalon na jahody.Pokud ji draslík chybí tak se zlepší a pokud naopak přebývá tak ji to asi položí.Obětuji ji... celý příspěvek >
Šednutí okraju listů jahod, 10.7.2017
oprava "Jahody" :)
Šednutí okraju listů jahod, 10.7.2017
ne ne jahodi jsou kupovane jako frigo sadba a jsou zasazene tohle jaro ale musely byt zasazeny už minulý rok na jaře nebot jde o frigo sadbu tzn po výrůstu je ostríhají a dají zamrazit na -1 nebo tak nejak a ja je koupil tohle jaro.
Šednutí okraju listů jahod, 10.7.2017
počkám ještě 2 dny kvůli postřiku aby se vstřebal a pak je přesadím a koupím kristalon který dám až se jahody vzpamatují, navíc je v substrátu stejně výživa na prvních 6 týdnů.Snad to přežijou.
Šednutí okraju listů jahod, 10.7.2017
tak truhlík má velikost 50 x 19 a hloubku 14 cm v truhlíku jsem mněl 3 jahody, ted jsem udělal pokus a u jednoho truhlíku jednu jahodu přesadil do kvetináče 20x20 a nechal v truhlíku 2 jahody ale zatím se efekt nedostavil a řekl bych že jsou ted ty... celý příspěvek >
Šednutí okraju listů jahod, 10.7.2017
uf omlouvam se za pravopisne chyby. Bíle kořínky samozřejmě s měkkým "i" a odumřelých s tvrdým "ý" to vedro už mi leze na mozek :)
Šednutí okraju listů jahod, 10.7.2017
Vzhledem k tomu že mi už 4 jahody odešli.Tak přemýšlím zda zbylé nevyndat nouzove s truhlíku oklepat a omýt kořeny pod tekoucí vodou.A znovu je zasadit do nové zemny bez hnojiv... bojím se aby je takový zásah nezabil, jde o frigo sadbu takže jahody... celý příspěvek >
Šednutí okraju listů jahod, 10.7.2017 Obsahuje fotku
zde je slozeni
Šednutí okraju listů jahod, 10.7.2017 Obsahuje fotku
zde je dávkování
Šednutí okraju listů jahod, 10.7.2017 Obsahuje fotku
zde je hnojivo které jsem nasypal do zeminy, na celý truhlik jsem dal cca 2x odmerku a ta je 10g jinak jsem už nepřihnojoval.Jahody vysazeny po zmrzlých mužích.Substrat je Agro universalní zahradnicky substrat.
Šednutí okraju listů jahod, 10.7.2017 Obsahuje fotku
tahle je lepsi
Šednutí okraju listů jahod, 10.7.2017 Obsahuje fotku
zde
Šednutí okraju listů jahod, 10.7.2017
ještě jedna fotka, bojím se právě abych ještě naopak nepřehnojil.Jinak jahody toto dělali i před aplikací postřiku takže tím to není.
Šednutí okraju listů jahod, 9.7.2017
pokud bych pouzil kristalon na jahody..bude tam asi vse potrebne i s draslikem ze?To hnojivo co jsem tam dal je nejake univerzalni..mrknu na to zitra.Kazdopadne jsem uz jahody dnes postrikal mospilanem abych pripadne prazity zahubil, aspon zlikviduji... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika