Příspěvky uživatele - 211.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Permakultura, 31.10.2017
Zdravím pane Ivane, rozhodně nemám v plánu nikoho obracet na víru, když se podíváte na historii mých příspěvků, tak jsem to nikde nedělal. Jen mě v poslední době poněkud štvou příspěvky od lidí, kteří očividně o této problematice nic neví... Takže to... celý příspěvek >
Permakultura, 31.10.2017
Vážení, chtěl bych zahájit seriózní a neútočnou debatu - zajímalo by mě, co zde všichni máte proti permakultuře. Pokud si projdu různá diskuzní fóra za poslední dobu, můžu zmínit například následující příspěvky: Názory permateroristů neberu... celý příspěvek >
Zahradní drtič nebo štěpkovač, 10.7.2017
Teď co je co? :-) Podle tohoto článku je názvosloví obrácené, stroj z Vaší fotky nazývají štěpkovačem. Pokud pomine názvosloví co je drtič a co štěpkovač, zkoušel jsem oba dva. Levnější nástroj, který obsahuje kolo, které jakoby krouhá je... celý příspěvek >
Jak rychle roste arónie?, 10.7.2017
Mohu se prosím zeptat, co je myšleno černou jeřabinou? Vždy jsem myslel, že černá jeřabina = aronie = temnoplodec. Shodou okolností jsem ale včera viděl u známých malý stromek, na kterýsi stěžovali že jim moc neroste a že se jedná o černou... celý příspěvek >
Roundup, 10.7.2017
Holt mělo družstvo vašeho přítele předsedy (resp. přilehlá pole) štěstí, že jej nenavštívil dealer s prezentací o výhodách desikace glyfosátem před sklizní.  Dnes bohužel čas = peníze. A družstva která desikaci před sklizní provozují, určitě... celý příspěvek >
Roundup, 10.7.2017
Uvádíte že "dlouho pracoval", tedy již nepracuje a nepřišel do kontaktu s inovativními technikami...? Desikace obilí je fenomén posledních pár let. Poprvé jsem se s tímto pojmem setkal loni - můj dobrý kamarád se přátelí se zaměstnanci zemědělského... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika