Příspěvky uživatele - 16.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak provest vysev redkve do současné vyprahlé půdy v ocekavani deste, 20.8.2018
Tak dramaticky bych to nebral. Já sel ředkvičky, vodnice, rukolu, fazol a špenát a všechno krásně vzešlo. Dobré je do před výsevem podlít semena vodou, dát pod bílou textílii a každý den trochu zalít. Výhodou tohohle šíleného počasí je, že ty... celý příspěvek >
Mšice na paprikách, 6.7.2017
Dobrý den, mně se proti mšicím nejlépe osvědčil odvar z tabákových listů, ty si sám pěstuji, k tomu přikápnu trochu jaru nebo šampónu pro lepší smáčivost. Účinkuje kontaktě. Pokud postříkáte pořádně je účinek 100%. Nijak nepoškozuje rostliny.... celý příspěvek >
Udírna dehtuje, 4.1.2017 Obsahuje fotku
Vpravo dole je vidět topeniště a vlevo nahoře udírna.
Udírna dehtuje, 4.1.2017
Dobrý den, vím, že už to tu je po několikáté a samozřejmě jsem vše okolo toho i četl, přesto zakládám nové vlákno. Radíte zkrátit - prodloužit kouřovody, udělat větší odtah atd atd.. Jenže já mám udírnu kamenou, zabudovanou v altánku jakoby... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika