Příspěvky uživatele - 137.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plynový gril na terasu a do zimní zahrady, 4.1.2020
Z osobní zkušenosti bych doporučil plynový gril s bočními keramickými hořáky systému RBS. Ohřev je boční, odkapávající tuk nekape na hořáky, nepálí se a nevznikají karcinogenní látky. Já osobně nemám rád grily s postranním vařičem - v praxi vařič... celý příspěvek >
Kvas Oskeruše, 2.7.2017
Máte pravdu. Vždycky jsem slyšel na pálenku z oskoruší jen chválu, cena pálenky je taky pořádně vysoká, tak když mi dal kamarád oskorušovici ochutnat, byl jsem velice zklamaný. Pálenka jemná, chuť ale nevýrazná, ani vůně nic moc. Schválně jsem jel do... celý příspěvek >
Je Husqvarna opravdová kvalita nebo se jen platí za značku, 14.3.2016
Já jsem koupil sekačku Husqvarna, jenže podvozek se vyrábí v Číně (i když pro Husqvarnu)  a motor je Honda. Tak nevím
Kartušová filtrace, 14.3.2016
Já si myslím, že tu čistotu vody vám dělá ta chemie. Vodu byste měla čistou, i kdyby jste tam neměla filtraci žádnou. Protože kartušová filtrace vlastně vůbec nefiltruje. Jenom cedí vodu od mušek.
Hodně tmavé klobásy, 7.3.2016
Dobrý den, mám problém s uzením jak masa, tak i klobás. Udírnu mám dřevěnou, kouřovod cca 1 metr v zemi, topím bukem bez kůry. Udírna je stará asi 15 let, udím v ní cca 5 krát ročně. Maso nakládám furt stejně, klobásy taky, v udírně je teploměr, maso... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika