Příspěvky uživatele - 145.124

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Žádost o určení motýlů, 2.7.2017
Děkuji za superrychlou odpověď. Totiž já používám lepové desky na stromech proti vrtulím a lepové pásy na kmenech stromů proti mravencům - tak jsem některé housenky, co byly pod pásem dával nad, neb jsem dovodil, že asi chtějí nahoru :-) Prostě aby... celý příspěvek >
Provzdušňování trávníku po n-té, 2.7.2017 Obsahuje fotku
Snažím se o vyřešení problematické části trávníku, kde mi pořád roste mech (ve stínu stromů). Chemicky mi to nejde - zelená skalice mech sice spolehlivě zlikviduje, ale za čas je tam zpět. Na jaře i na podzim vertikutuji a odnosím vždy veliké... celý příspěvek >
Žádost o určení motýlů, 2.7.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, na obrázku je ukázka motýlů, co mi poletují po zahradě. V podstatě jsou to jenom ti, co se nechali vyfotit. Mám tam plno dalších (oranžoví s tečkami, bílí...). Chtěl bych se zeptat, co je to za druh a jak se takový motýl vlastně určuje? V... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika