Příspěvky uživatele - 234.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vesna, 28.9.2021
Vesna je chuťovo velmi dobrá odroda.
Opad plodů Admirálu, 28.7.2019 Obsahuje fotku
Laco430k: Podľa mňa je to abiotické, termické poškodenie listov, spôsobené prúdením horúceho vzduchu. Konkrétne pri Admirale som sa s tým nestretol, ale veľmi podobne vyzerá takéto tepelné poškodenie listov pri odrode hrušky Konferencia, ktorá má k... celý příspěvek >
Letní řez, 4.7.2019
MarekTT: Správne, skracovanie výhonkov pri letnom reze nie je vhodné. Každé pravidlo ale môže mať svoju výnimku. Ja som teraz pri letnom reze Jonathanu (aj) skracoval. Pri zimnom reze som totiž stromček čiastočne zmladil a ako reakciu na to Jonathan... celý příspěvek >
Vhodný letný opeľovač k odrode Erika, 22.2.2019
Stachys: Oponovať pokojne môžete, ja by som bol práveže rád keby mi tu oponovalo viac diskutujúcich, navzájom si prikyvovať nie je práve plodné a zaujímavé...😃. K téme: problém ktorý spomínate (tzv. "snobské" záhrady či dvory namiesto... celý příspěvek >
Výška stromů, 17.10.2018
Ako je to rastom sliviek naštepenými na podnoži Zelená ringlota. Rastú slivky na tejto podnoži bujnejšie ako na Myrobaláne?
Nejranější odrůdy slivoní, 13.7.2018
Ďakujem Vám za odpoveď, obdivujem koľko máte odrôd sliviek. Poradíte mi nejaké dobré odrody na lekvar. Dobré by možno mohlo byť Toptaste ktoré je údajne dosť sladké, ale neviem či ide u neho dužina od kôstky-pecky. 
Nejranější odrůdy slivoní, 13.7.2018
Topfirst Katinku překonává velikostí, chuťově ani zdaleka. Ako je to so šarkou u týchto odrôd? Ktorá sa vám zdá odolnejšia? Dozrievajú v rovnakom čase alebo je niektorá rannejšia?
Letošní venkovní sázení rajčat a paprik, 16.5.2018
Vsetko sam robim na zahrade :-) Na tom aby boli riadky rovne si davam dost zalezat, planujem uz dopredu kde co pojde, vymeriavam to s metrom, a aj pri sadeni pouzivam palicky, napr. 30 centimetrove na papriku, aby boli rovnake vzdialenosti medzi... celý příspěvek >
Letošní venkovní sázení rajčat a paprik, 16.5.2018 Obsahuje fotku
V skleniku uz vsetko vysadene, ked odtial zmiznu rezervne priesady a salat, tak sa to zamulcuje
Letošní venkovní sázení rajčat a paprik, 16.5.2018
Zlava 3 dvojice Bejbino a 3 dvojice Start
Letošní venkovní sázení rajčat a paprik, 16.5.2018 Obsahuje fotku
Biftekove a vpravo papriky
Letošní venkovní sázení rajčat a paprik, 16.5.2018 Obsahuje fotku
Po 2 tyzdnoch od vysadenia
Hádanka, 14.1.2018 Obsahuje fotku
Ešte pred odhalením jabĺk z 3.hádanky pridávam detailnejšie fotky jablka č.2. To by mohlo byť identifikovateľné (nie je to česká odroda, chuť sladká, nie je "rezistent", skladovateľnosť dlhá, farba tuhšej dužiny je žltozelenkavá, má niekoľko klonov).... celý příspěvek >
Foto M9 a MM106, 1.10.2017
82.200: Nie, 20-30 ročné stromy nemám, obnovoval som záhradu kompletne pred asi 10-15 rokmi, stromky tiež obmieňam, keďže sa objavujú stále nové odrody, resp. chcem vyskúšať niektoré staré, ktoré som ešte nepestoval. Momentálne nemám žiadnu jabloň... celý příspěvek >
Karneval, 1.10.2017
Plody Karnevalu sa aj u nás na teplej nížine iba teraz začínajú sfarbovať do svojej typickej pestrej "karnevalovej" farby (ešte ju ale zďaleka nemajú) - foto. Zrejme to fakt nebude odroda dvakrát vhodná do vyšších a chladnejších oblastí... IH
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika