Příspěvky uživatele - 142.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ostružiník Navaho, 11.9.2017
A nemohl by sem prosím dát někdo detailní foto jak vlastně navaho vypadá? Nerada bych naletěla, to se asi snadno může stát...   Jája
Ostružiník Navaho, 11.9.2017
No teda, tak to se opravdu těším!  Kdybyste mohl poslat nějakou fotku, byla bych moc ráda. Zajímá mě jak připravit tu konstrukci - budu mít jen jeden pokus, myslím že manželovi by se tio potom už nechtělo předělávat   Jája
Ostružiník Navaho, 11.9.2017
Dobrý den, budu mít jen jednu rostlinu a z každé strany by měla něco přes metr místa.  Nepochopila jsem to úplně s těmi dráty - ten trojúhelník je vodorovný a dráty ve vzduchu? Něco jako hodně volně svázáno provázkem?   Jája
Síť na ochranu rybízu, 11.8.2017
Děkuji za vaše zkušenosti a inspiraci. Máme novou zahrádku a stromečky jsou tam druhý rok, takže toho tam stejně moc nebylo ale i tak jsem měla rudo před očima . Na příští rok se na ně připravím a zkusím i ty pet lahve.  Tipotvoráci se fakt... celý příspěvek >
Síť na ochranu rybízu, 10.8.2017
Nevíte prosím někdo jak mám příští rok zabezpečit stromečky rybízu, angreštu a borůvku v květináči?  Všechno včetně jahod nám ožrali práci  Našla jsem že se prodávají sítě, jako metráž, tak to bych musela uvazovat kolem... celý příspěvek >
Co je to za skalničky?, 15.7.2017 Obsahuje fotku
obr 10
Co je to za skalničky?, 15.7.2017 Obsahuje fotku
obr 9
Co je to za skalničky?, 15.7.2017 Obsahuje fotku
obr 8
Co je to za skalničky?, 15.7.2017 Obsahuje fotku
obr 7
Co je to za skalničky?, 15.7.2017 Obsahuje fotku
obr. 6
Co je to za skalničky?, 15.7.2017 Obsahuje fotku
obr 5
Co je to za skalničky?, 15.7.2017 Obsahuje fotku
obr. 4
Co je to za skalničky?, 15.7.2017 Obsahuje fotku
obr. 3
Co je to za skalničky?, 15.7.2017 Obsahuje fotku
obr.2
Co je to za skalničky?, 15.7.2017 Obsahuje fotku
Poznáte prosím tyto rostliny? Kvetou na jaře. Bude jich víc obrázků.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika