Příspěvky uživatele - 129.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Česká rajčata 2017, 1.7.2017
Teda, Vladimíre, našla som toto vlákno až teraz a klobúk, dolu, robíš parádne prezentácie a určite kus roboty pre propagáciu českých rajčat. Ja nemám také vzorkové záhony, dosádzam, kde sa mi práve uvoľní miesto. Ešte sa strojím dnes vysadiť pár... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 1.7.2017
Aj mne trvá strašne dlho, lež načíta stránku a obrázky, ale rada si prečítam príspevky a odborné rady. Špeciálne si vážim rady p. Vladimíra, chýbali by mi v tomto vlákne.Prehodnotila som napr. pestovanie Stupického poľného a vysadila som ho opäť po... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 30.6.2017
Ano, Vladimíre, semená Charmantu mám od teba. Mám ho zasadený v sklenníku, aj vonku vo voľnej pôde, aj v kvetináči vo dvore. U mňa vôbec nedosahuje veľkosti koktejlového, ale Semo ma občas prekvapuje. Pollicino F1 kúpené originál vlani bolo podstatne... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 30.6.2017 Obsahuje fotku
Pred 3 dňami som nafotila na tanieri výber z mojich Cherry, ktoré zatiaľ dozrievajú.Zľava Juanita, Goldkrone, Sladkaja Devočka, v strede 2 Bejbina s Pollicinami, pri nich hore Gardenberry, dolu vpravo Mandant a Datlo. 1ks. Black Cherry a celkom... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika