Příspěvky uživatele - 143.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okurka hadovka - žloutnutí listů, 5.8.2017
Moc děkuji za Vaše ověření a informaci. Zrovna se mi to hodí, protože se na okurkách zase ty potvůrky zabydleli. Zítra to postříkám.
Okurka hadovka - žloutnutí listů, 4.7.2017
To sice ano, ale to je u 8 gramového dělitelného balení.Rúzná balení mají různou OL Ze stránek, které uvádíte jsem stáhnoul dodtaečné informace k nissorunu, kde jsou OL pro jednotlivá balení, posílám odkaz. Balení které je běžně dostupné a... celý příspěvek >
Okurka hadovka - žloutnutí listů, 1.7.2017
Tak jsem koupil Nissorun a dle návodu je na okurkách ve skleníku OL 21 dní, 3 dny je na rajčata papriky atd, ale dnes to postříkám, otrhám co pujde a uvidíme.
Okurka hadovka - žloutnutí listů, 27.6.2017
Moc děkuji, zkusím najít ještě nějaký jiný přípravek, Nisorrun má ochranou lhůtu 30 dní 
Okurka hadovka - žloutnutí listů, 27.6.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den všem Prosím o radu viz foto. Jedná se o tuto odrůdu: Okurka setá salátová hadovka Vista F1 moc děkuji
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika