Příspěvky uživatele - 6.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kalene sklo a spalenie rastlín, 19.11.2021
sklo sa môže podielať na popálení, iba ak je v tvare šošovky
Kysané zelí, 11.11.2021
...ked proces kvasenia konci, moze dojst zmene tlaku ochladenim miestnosti. Povedzme cez noc, ak je miestnost menej vykurovana, sa sud a plyn nad kapustou ochladi. Druhe a tretie vysvetlenie by bolo postupne rozpustanie CO2 v kvapaline nad kapustou,... celý příspěvek >
Pokus s krmením slimáků, 3.8.2021
U nas feramol zabera, i ked spotreba je dost velka, a po dazdoch sa granulat znehodnocuje. Zabera, tym myslim skutocnost, ze v mieste aplikacie nedochadza k atakom rastlin.  Mame jednu dobru skusenost. Nasadili sme plosnu aplikaciu feramolu... celý příspěvek >
Vlastní výroba nástrahy na slimáky, 13.7.2021
LED celovku, noznice a vyrazit v noci von. Prvy tyzden usmrtite aj stovky denne. Nechajte na mieste, co prilaka aj predatorov. Po case uz nebude skoro co... ich pocty poklesnu na desiatky neskor na priblizne desat, ale na zahrade sa to prejavi tak,... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 29.6.2021
este lepsie by ste spravili, ak by ste zohnali draselnu formu KHCO3. Mohli by ste bez obav pouzit vyssiu koncentraciu ako u sodnej soli.
Spuštění filtrace, 29.6.2021
Je mozne, ze sa v jeden cas +-max. 1 den vycistili dve jazierka (minulu stredu) niekolko km vzdialene. jedno ma, druhe nema filtraciu, do kazdeho sa pridavali bakterie.  BTW, komu sa minulu stredu vycistilo jaierko? 
Spuštění filtrace, 28.5.2021
...neviem, ci je to studenym majom, ale bio procesy ako keby sa este nerozbehli a voda je v jazierku jemne zelena nie uplne priehladna. Ake mate skusenosti?
Jezírko ve svahu jak na to, 6.10.2020
skuste sa inspirovat tu: Sand Castle Holds Up A Car! - Mechanically Stabilized Earth Treba brat do uvahy z ktorej strane sa ocakava tlak.
Aku zahradna technika, 30.7.2020
Na strihanie ziveho plota som sa rozhodoval ci elektricku alebo aku. Ide o nejakych 40 m ziveho plota buxusu, co nie je caste strihanie, ale da zabrat. Rozhodol som sa pre acu a ide to na jedno nabitie. Fantasticky vykon z malej baterky a pomerne... celý příspěvek >
Dají se jíst slimáci?, 13.12.2019
Rzodiel je aj ten, ze na Slovensku je slimak francuzskou pochudkou. Slimák záhradný
Filtrace jezírko 5m3, 12.7.2019
Ja som absolvoval základnú školu za socializmu a naučili ma vedieť rozoznať, čo a kedy treba vedieť naozaj presne a na čo stačí odhad. Prepáčte, ale pre filtráciu naozaj stačí vedieť približný objem jazierka a nevidím zmysel vypúšťať jazierko a merať... celý příspěvek >
Neustálý úhyn ryb v jezírku, 24.6.2019
Mam zle skusenosti s vyzivnymi substrami pre lekna. Mne to kvasilo, a cez bubliny svinilo vodu. Lepsou alternativou je rohovina ta sa rozklada pomaly. Ja pouzivam aj hnojive tycinky na pomale uvolnovanie. Ak to zabalite do kockolitu, nic sa z toho... celý příspěvek >
Aku 40V - program, 9.4.2019
12000 je na zvysenie sebavedomia, ze na to mam, cize by som to nepodcenoval a neodsudzoval.
Jdou použít sítě do okna místo nerezového sítka, 9.4.2019
Ja tsom to pouzival a nie je to bohvie co. Na velku spinu OK. Mala prejde. Ak mate drobnejsie necistoty prejde vsetko a prud vody to este pretlaci. Trochu pomaha, ak date viac 2-3 na seba. Cisti sa dobre. Mozno by stalo za pokus dve zvarit s tym,... celý příspěvek >
Napojeni folie jezirka, 9.4.2019
a zlepit to nejde?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika