Příspěvky uživatele - 115.68

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Špičák ořešáku přestal růst, 26.7.2017 Obsahuje fotku
Detajl výhonků
Špičák ořešáku přestal růst, 26.7.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den. Pro místní odborníky mám pár otázek ohledně ořešáku. V r. 2012 jsem zasadil špičák (odrůda Mars) cca 75 cm, povyrostl cca 30cm a abych zapěstoval korunku, tak jsem ořezal boční výhony. V r. 2013 jsem ho narychlo přesadil - pouze do jamky v... celý příspěvek >
Jak se zbavit krtka, 14.7.2017
Na krtky mohu jen doporučit tuhle past z OBI. Běheme 3 týdnů mám 7 krtků a jednoho hryzce a už asi není ani co chytat. Před tím jse to roky řešil klešťovými pastmi, ale tohle funguje tak o 2 řády lépe. (Jen je k tomu třeba ještě nějaký nástroj... celý příspěvek >
Mrtvý ježek v bazénu, 28.6.2017
 Bazén máme přes zimu nezaplachtovaný a každé jaro je plný života - brouci potápníci a na hladině vodoměrky. A taky zelený od řas. Když se začne oteplovat (květen), tak začínám chlorovat chlornanem sodným a všechen život z bazénu zmizí.... celý příspěvek >
Azuro vario - filtrace, 28.6.2017
Ten Berlan mohu jen doporučit - dal jsem za něj letos na jaře už ale 5 tis. Jinak já mám bazén s 20 m3 vody a před tím jsem měl ProStar4 a nedá se to srovnat.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika