Příspěvky uživatele - 35.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stiga Collector 46 vs. MTD SMART 46 PB, 30.6.2017
Přikláním se ke stize z důvodu řešení koše.Máme dnes už nevyužitou 48-ku stigu, jen to je s pojezdem, ale na 46-ku stigu určitě najdete recenze i na heuréce, jsou to oblíbené sekačky, protože jsou i poměrně lehké, přesto kvalitní.
Tipy a techniky jak udržet zahradní benzinovou rotační sekačku v dobré kondici po mnoho let, 30.6.2017
Aby to nebylo opět špatně pochopeno, tak si musíme uvědomit, že i vysokotlaké myčky si prošly vývojem.Zezačátku jsem měl šudlátko s umělýma pístama, které sice zvyšovalo tlak vody, ale nebyl to takový tlakový skok.Dnes mám wapku co mě zvýší 30x tlak... celý příspěvek >
Tipy a techniky jak udržet zahradní benzinovou rotační sekačku v dobré kondici po mnoho let, 30.6.2017
Tlakovou vodu na křoviňák ani na nic co se točí nepoužívám, jen jsem konstatoval, že je to v každém návodu! Poškození může vzniknout zestárnutím gufer a zatečením vody.Pochybuju, že to někdo po umytí pokaždé nechá vyschnout a nakonzervuje odhalené... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 29.6.2017
👍.Bazén ano, techniku nikdy😜.Ale kdyby měli kvalitnější výrobky, tak obsluha je vstřícná a problematický servis by nebyl třeba 😉.A sedm let záruku na takový výrobky, to snad nikdo není tak naivní aby to bral vážně 🤔
Tipy a techniky jak udržet zahradní benzinovou rotační sekačku v dobré kondici po mnoho let, 29.6.2017
Co se týká mytí, tak jsou sekačky, které mají na skeletu vývod na hadici, tak tam ta chyba nebude, mám ho, ale nepoužívám, muselo by se po každém sečení ihned, jinak to nefunguje, vesměs se zakazuje v návodech tlakové mytí wapkou, aby se nepoškodily... celý příspěvek >
Tipy a techniky jak udržet zahradní benzinovou rotační sekačku v dobré kondici po mnoho let, 29.6.2017
Sekačky jsou spotřební zboží, tak zase tak by jsem to nehrotil.Kupoval jsem vždy sekačku s výkonostní rezervou a v posledních letech co největší a nejsilnější.Zpočátku jsem manželce koupil první benzínovku s 48cm a váhou 28kg a myslel si, jak to je... celý příspěvek >
Plotostřih Stiga SHJ 550, 26.6.2017
Mám je pět let, stále bez závady, jednou ročně zatlačím do maznice mazivo na úhlové převody, po použití promažu lištu a toť vše.Vibrace mají vážně vynikající hodnoty 3,5/4,5 ms2.Zvládnou 20 mm větev, max.28,ale to fakt max.😉.Otočná rukojeť... celý příspěvek >
Jaké mazadlo do Hecht 740, 26.6.2017
Určitě převodový hypoidní, paramo ho má běžně v nabídce, používali jsme ho už u MF70.Oproti běžnému převodovému je to takové skoro až tahavé mazivo, ale díky tomu funguje.
Zahradní traktor Husqvarna CTH 220 Twin, 26.6.2017
Přetěsnit, budou v háji gufera, přitom si vyměňte stírací kroužky, ty budu měnit u kohlera 25Hp já.Kolik máte mth, přes 500?
Vega SW48SP, 25.6.2017
Foto napoví nejspíše více, tipuju to na motor byVega z čínské produkce, b&s nebo hondu mají namontován v daleké menšině, spíše jen tak do počtu.Ta vega mi připomínala Alko, kdoví jestli za ni nestojí, ale i Alko má dávno motory z Číny byAlko.Soused... celý příspěvek >
Křovinořez HQ 135R vs. Stihl FS 240, 22.6.2017
Husqvarnu zatím už určitě ne, dokud se prokazatelně nezlepší.Traktůrek za 95tis.se začal sypat po 50mth, sekačka za 18,5 tis.šla z domu v polovině sezóny, křoviňák za 18tis.měl 2xvadný úhlový převod v záruce, před koncem šel taky z domu.Pilka nová za... celý příspěvek >
Sáčkování, 27.1.2016
Vyjdu-li jen z loňského mimořádně žhavého a bezsrážkového počasí, tak mělo na všechny moje jabloně vliv takový, že strupovitost se oproti jiným rokům vůbec nekonala. A to přesto, že jsem stromy žádným postřikem neošetřila. Domnívám se proto, že suchý... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika