Příspěvky uživatele - 146.145

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pestovani americkeho ibisku, 24.6.2017
zhruba 25cm v prumeru u ibišku s 2 výhony o výšce asi 80cm (kupovala jsem teprve pozdě na podzim, přišly mi 2 asi 15cm vysoký klacíky, proto mají letos tak málo výhonů), ale mám v plánu je přesadit v příštích dnech do většího. Osvědčilo se mi mít je... celý příspěvek >
Poradte, co nasadit do pruhu k domu, 24.6.2017
Třeba půdopokryvné růže (dlouho kvetou+ hodně květů+ vytvoří nízký plůtek) s levandulí...
Pestovani americkeho ibisku, 24.6.2017
* Jinak je budu mít i nadále v květináči po celý rok (max. květinac možná zakopu do záhonu)- výhody: 1)mám jistotu, že stihnou vykvést díky přirychlení doma a 2) nepřijdou mi moc odolné proti velkému větru, takže pokud přijde vichřice nebo bouřka,... celý příspěvek >
Pestovani americkeho ibisku, 24.6.2017
Mám v květináči 2 americké ibišky. Dala jsem jim zahradní půdu z pytle+ trošku rašeliny. Na dno jsem dala granulovaný kravský hnůj. Na vršek mulčovací kůru. Zalévám každých 14 dní hnojivem na balkónovky. Ted už mají nasazená poupata. Mám je teprve od... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika