Příspěvky uživatele - 101.217

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Šedý povlak na listech dubu, 23.8.2017
Vzdát :) 
Šedý povlak na listech dubu, 23.8.2017
Hm, a to ZVYKEJTE SI je jako vtípek, nebo že na padlí dubové nic účinného není a mám to v zdát? 
Šedý povlak na listech dubu, 21.8.2017
Děkuji... a mohu ten strom nějak ošetři, aby se toho zbavil? Aniž by to poškodilo keře rostoucí vedle. 
Šedý povlak na listech dubu, 31.7.2017
Prosím o radu. Jde o původně zdravý dub asi 2 m vysoký, průměr kmenu cca 18 cm - kterému byly před dvěma lety ořezány téměř všechny větve koruny.  Větve původní koruny zůstaly asi 20 cm dlouhé. Rok nato dub koruny začal opět obrůstat, ale listy... celý příspěvek >
Název keře, 19.6.2017
Aha :) :)...díky moc,  D.
Název keře, 19.6.2017 Obsahuje fotku
Nevíte, prosím někdo, jak se jmenuje tento keř? 
Nevhodná doba přesazení smrku - záchrana, 11.6.2017
Děkuji vám velice zavšechny rady a za vysvětlení! Dagmar
Nevhodná doba přesazení smrku - záchrana, 8.6.2017
Děkuji za doplňující info. Ty rady ohledně stínu, zkrácení a míry zastřižení jsou pro mne velmi cenné. Tomu s tím adventivním pupenem trochu, jako úplný laik, nerozumím. Je to tak, že když ten zvadlý " výhonek" zkrátím dle vaší rady, nevytvoří se tam... celý příspěvek >
Nevhodná doba přesazení smrku - záchrana, 6.6.2017
Moc vám děkuji, Dagmar
Nevhodná doba přesazení smrku - záchrana, 6.6.2017
Prosím o radu. Neplánovaně jsem musela letos v květnu přesadit smrk asi 1,8 m vysoký. Měl už světle zelené výhony asi 3 cm. Po přesazení do podobného prostředí výhony začaly, dle očekávání, vadnout a některé hnědnout. Již se asi nevzpamatují. Zbytek... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika