Příspěvky uživatele - 237.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podnože, 1.7.2017
Pásku dáváte přes očko nebo jen okolo a pak se to opatlá tím voskem?
Podnože, 1.7.2017
Děkuji za odpovědi.
Podnože, 30.6.2017
Nebo máte zkušenosti jak to vypěstovat z pecky? Nějaký postup? nebo stačí jen zasadit do země a čekat?
Podnože, 30.6.2017
Dobrý den, potřeboval bych pár informací ohledně roubování, které bych chtěl zkusit. Především merunka a švestka. Kde seženu podnož myrobalán? Nebo stačí vyrýt planou durancii a naroubovat to na ní? Můžu vzít rouby v zimně z dvouročních stromků,... celý příspěvek >
Stromky umírají, 18.6.2017
Příjde mi to rozumné udělat radikální řez a příští rok uvidím jestli pujdou.
Stromky umírají, 17.6.2017
Dával jsem ho k meruňkám i švestkám a všechno roste velmi pěkně jen tři hrušně z osmi nejdou.
Stromky umírají, 17.6.2017
Začínám zahradničit, tak že každá rada dobrá. :)
Stromky umírají, 17.6.2017 Obsahuje fotku
Prosím o radu proč stromky nejdou. Na podzim jsem nasadil na poli nějaké hrušně (williamsova, Clappova, konference) některé jdou pěkně i když jsem ted na nich objevil rez a jalovec nikde není a něktré vadnou. Při sázen jsem dal do díry i zahradnický... celý příspěvek >
Housenky, 28.5.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, jaký postřik použít na housenky? za 3dny mi zlikvidovaly 7mladých meruněk. Mělo by jít o Běkyně velkohlavá a Bourovec prsténčivý
Zakrnělé listy, 28.5.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, hrušeň už má druhým rokem takové divné listy a usychají. Poradíte mi co s tím. Stříkal jsem champion 50W a calypso.
Mutace švestek, 21.5.2016
Dá se s tím teď něco dělat nebo až příští rok na jaře. Čím a kolikrát to pošplíchat?
Mutace švestek, 21.5.2016 Obsahuje fotku
Prosím o radu co je to za nemoci na obrázku 1, 2, 3. Na dvojce je pilatka to už jsem zjistil ale nevím, zda se má postřik opakovat nebo stačí po odkvětu. Použil jsem calypso a pilatka je tam stejně.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika