Příspěvky uživatele - 9.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motor / engine AL-KO Pro 140/160 QSS QuickStar, 16.6.2017
S hondou tam nevidím nic společného, tak možná kdyby jsem zabrousil o čtvrt století zpět :).Tyto motory se prosazují jako levnější alternativa, cena odpovídá kvalitě.Máme zkušenosti zatím jen ze skútrů, fungují,ale s dvojnásobnou spotřebou na stejný... celý příspěvek >
Zkušenosti se Stiga traktory, 16.6.2017
Do kopcovité zahrady by jsem si traktůrek 1-čkové řady určitě nekoupil, vyloženě špatná volba.Tak až od 5-kové řady, bohužel tak to je, osobně by jsem šel po dvouválci.
Husqvarna LC48 e - střílí z výfuku při vypnutí motoru, 16.6.2017
Viděl by jsem to na výměnu karbece, popřípadě řešit bohatost směsi(zda si někde nepřisává apod.)
Sekačka do cca 15.000,-kč, 16.6.2017
Konečně rozumný dotaz na sekačku-do 800m2 (600m2)15tis.,O.K. Osobně jsem zvolil stigu Turbo Power 50SB, líbilo se mě, že je v hliníku, tam ten tunel plechová těžko dožene, plech má svoje limity.Dále měla měkčené rukojetě, rozjezd bez trhnutí, nová... celý příspěvek >
Plotostřih Stiga SHJ 550, 15.6.2017
Povedené nůžky, vibrace jak u středního stihlu za 12tis.,je to super, otočná rukojeť, těžko se jim něco vyrovná do 6tis.
Křovinořez a žací nůž - možnost zlomení?, 15.6.2017
Nože na křoviňáky jsou silnější a houževnatější, nerozlomí se ani nepraskne, max. se do něj udělá vryp, ale to už musí být.V neznámém terénu jsem rozsekl zapomenuté okapové žlábky bez poškození kotouče, kamenů nepočítaje od těch co odletěly až po... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika