Příspěvky uživatele - 179.8

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Maloplodost třešní, 15.6.2017
Jako první se nabízí možnost, že se jedná o podnož, o ptáčnici a ne o kulturní třešeň... Rafael.
Založení trávníku v jalové a utužené půdě, 15.6.2017
Já ač jako velmi zapřísáhlý celoživotní nepřítel trávin jsem taky občas potřeboval něco s tím sfinstfem osít. A podle zkušeností předků, kteří s tím živili dobytek, jsem počkal na nějaké deštivé období. Na pár deštivých dnů. Rafael.
Hořké třešně, 15.6.2017
Pokud jsou třešně určené k pálení, je rozhodující obsah zkvasitelného cukru a nikoliv harmonie chuti. Třešně jsou na třetím místě z běžně používaného ovoce (za švestkami a meruňkami, avšak před hruškami). Navíc amygdalín a kyselinky napomáhají... celý příspěvek >
Useknutá jabloň, 15.6.2017
Se s tím smiřte a na podzim si kupte stromek nový. Nemá cenu se s tím patlat. I kdyby se ta mikrochirurgie náhodou povedla, čemuž nevěřím, bude trvat pár let než stromek doroste do velikosti prodavaného výpěstku. A taky není jisté zda se stromek... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika