Příspěvky uživatele - 143.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Identifikace rostliny, 14.6.2017
Konvalinko, zase dobrý. Na jestřabinu bych si taky nevzpomněl. Josef.
Určení pokojovky, 13.6.2017
Možná bych "to dal" před dávnými lety (to se ještě neříkalo "to dáš"), ale dnes už ne. Konvalinko, dobrý. Mohl by to být on (nebo jiná jeho odrůda). A mimochodem: na druh Philodendron florida si vůbec nevzpomínám. Josef.
Identifikace rostliny, 13.6.2017
Snad by to mohlo být to mohlo být toto. Josef.
Světlušky 2017, 13.6.2017
Zdeňku, pěkné to tam máte. Dík, že jsi se připojil. Sleduj, prosím, dále. A my jsme se právě z procházky vrátili. Dnes jsme vyšli později - 22.30 (to jsme se včera vraceli) - a žádnou bludičku jsme dnes nezahlédli. Tak zase zítra... celý příspěvek >
Třešínky, 18.6.2016
Já jsem jen jeden. Někdy se mi špatně zformátuje příspěvek, nepíšu z PC... A lutrem jsem myslel lutr, ne kvas nebo víno. (Dva demižony, cca 50% a 20%). Rafael.
Třešínky, 17.6.2016
Třešínky... ------------------ Čert mi to kdysi asi nakukal, v části sadu kdysi vysazovat třešně... "Naštěstí "jeho větší polovina, bohužel i s višněmi, zahynula v době moravských povodní... * Ale i tak se zbytek přeživších třešní se... celý příspěvek >
Přesazení cca 7 letého ořešáku, 5.3.2016
Musím potvrdit. Taky jsem si vykopal jeden semenáč (v naději, že při troše štěstí bude mít velice pěkné ořechy jako jeho rodič), cca 5cm v průměru, 2m vysoký. Přišel téměř o všechny kořeny, vydoloval jsem ho bez hlíny a jen s několika kořenovými... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika