Příspěvky uživatele - 170.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkušenosti se Stiga traktory, 4.9.2023
Vážení, nekoukal jsem na tento chat již od zveřejnění příspěvku... Nevím, co tento host kde četl, ale pokud nekoho napadne, že jsem sekal trávu 1 m vysokou s tímto traktůrkem, nechť si nafackuje sám, ale ani sám to asi inteligenčně nezvládne. Stigu... celý příspěvek >
České odrody jabloní, 25.9.2018
dobrý den, jak to tady čtu tak vidím, že je tu odborná diskuse a tak bych prosila o radu, jakou odrůdu jablek nasadit do zahrady v 600m n.m. v okolí Bouzova, kde už přece jen nejsou ideální podmínky a zda kupovat sazenice zde v okolí a jestli vysoké... celý příspěvek >
A až Z o uzení, 14.12.2017
Dobrý den,  v těchto dnes mám naloženo maso v láku v zeláku venku, tedy teploty jsou -1 až +5 st., teď asi po 6 dnech naložení se mi udělala na povrchu láku pěna. Lák jsem pro jistotu vyměnil, dotaz ale je,  z čeho myslíte, že pěna... celý příspěvek >
Průměr komínu k udírně, 2.8.2017
Dobrý den,  rád bych se zeptal zda jde nějak spočítat jaký průměr komínu po příkladě i výška na zděnou udírnu 100 x 60 x 60 cm. (v x š x h).  Uvažuji o průměru 150 mm a délce 1 m nerezový, nevím zda to nebude málo. Děkuji  
Zkušenosti se Stiga traktory, 13.6.2017
Má zkušenost: Při prvním sekání v 06/2015 v půlce zahrady (cca 2000m2) zadřený motor. Nutno tlačit traktor 300 m do kopce, by si jej převzal dopravce. Po 40 dnech jej Elva Profi sro. zaslala "opravený" leč zapomněli namontoval lapač jisker výfuku,... celý příspěvek >
Sachs dolmar 119 - porucha, 1.12.2010
Já na silenblocích nemám žádné značky. Dnes jsem se vydal k jedinému autorizovanému prodejci Dolmaru v našem krajském městě. Silenblok skladem není, objednat nejde, ale může pilu poslat do servisu na výměnu silembloku (oprava za 5 minut). Chtěl jsem... celý příspěvek >
Rhododendron - škůdce - Lalokonosec, 2.7.2008
Zkuste aplikovat  dravé hlístice - Heterorhabditis,  rozmíchá se to v konvi s vodou a jen se to zaleje. Já to aplikovala  loňi i letos a docela  to funguje. Je to lepší objednat přes net, ve většině zahr. potřebách to totiž nemají... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika