Příspěvky uživatele - 52.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cena 4leté rostliny, 12.6.2017
Advokáti a soudci, mediátoři a prezident který je jmenuje, parlament řídí Policii, protože ona nad rámec zákona nesmí jednat při potížích mezi lidmi, to vše jsme a tvoříme my, český národ. To je naše vizitka ve světě, který není slepý. Takže důležité... celý příspěvek >
Cena 4leté rostliny, 12.6.2017
Soused se nepřizná a hřeší stále. Mám takového a po jeho záměrném postríkání mého pozemku přes jeho plot co máme mezi sebou cca 25m x 2m, vše nafoceno PČR, mediátor to vidí prohrané. Jedině žeby šel kolem cigán a zacigáněl že sousedu viděl. Tak... celý příspěvek >
Postřik trávy a plevele pod thůjemi, 9.5.2017
Mohu připojit svůj podnět a životní zkušenost. Soused provedl postřik okolo svého plotu na mezi za pozemkem cca 15x6m a na mém pozemku přes plot cca 30x2m. Věc se řešila přes PČR, záchranný sbor, zadokumentovala se, proběhl soud kvůli škodě na mém... celý příspěvek >
Rejsek a granule proti slimákům, 8.1.2014
Lída:"Když do úlu vnikne rejsek, nerozkouše plásty, ale živí se mrtvými včelami. Pokouše a sežere je až na nožky a křídla. Rejsek vykusuje typickým způsobem létací svalstvo z hrudi včel. Při jeho činnosti nemají včely pochopitelně potřebný klid.... celý příspěvek >
Rejsek a granule proti slimákům, 8.1.2014
Takže rejsek podle Vás stromky nekouše? Vím že je hmyzožravec ale vodní hryzec byl eliminován na mém pozemku od konce léta dosud.  Měl jsem ho přemnožený. Jde asi o půl Ha. Ten mi dělal do úlů opravdu velké díry. Snížený česno samozřejmě mám,... celý příspěvek >
Rejsek a granule proti slimákům, 8.1.2014
Proty, kteří milují rejsky, mám zprávu, že to je obtížný savec, který nejenže leze rád do úlu a požírá rozrzšené včely které mu vyloženě padají k čelistím, ale zakládá tam přes zimu hnízdo, vykousává uteplivky. To jsou v případě poškození několika... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika