Příspěvky uživatele - 201.155

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Reference na firmu "stare odrudy" z Bojkovic, 7.3.2022
Právě jsem koupil Amsdenovu broskev na podnoži st. Julien. Jsem spokojen, stromek krásný a opravdu velký, žádné špičáky co mají kmínek 30 cm nad zemí, jak se často vidí jinde.
Roubování, 24.7.2020 Obsahuje fotku
Koupit jakýkoliv stromek již naroubované hrušně s větvemi tlustými jak tužka. Vzít na jaře roub z muškatelky a naroubovat na větve. Já jsem takto narouboval letos hniličící hrušeň Medulu z Karpat na odrůdu Alfa. Nechám jednu větev Alfy a zbytek bude... celý příspěvek >
Ananasová meruňka, 18.7.2019
Ananasovou merunku (2 kc) na myrobalánu mám na zahradě již asi 20 let (u Rajhradu), zrovna ji láduju do bečky. V okolí mám jinak samé Velkopavlovické. Je pravda, že je více citlivá na spálu a raději ji ošetřuji Horizonem během květu. Také má úplně... celý příspěvek >
Moniliový úžeh peckovin 2019, 2.4.2019
Nevím jestli je to neznalost, ale Horizon se v malospotřebitelském balení už neprodává od prosince 2018 a nevyrábí od roku 2017. Jde ale ještě koupit na netu (ilegální doprodeje obchodů). Tak honem kupujte dokud je, dopadne totiž stejně jako Calypso.... celý příspěvek >
Araucaria araucana (Blahočet čilský) - zazimování, 19.2.2019
Mám ji 4 roky, minimum  -24°C s cca 1/4 poškozením jehlin, do  -20°C s ní není problém pokud není měsíc v kuse pod nulou, ochrana žádná, jihovychodní svah, závětří, zona 6b, 330 m n m.
Bělomasá broskev, 18.2.2019
Dobrý den,  rouboval děda. Očka mám od Kostihy.
Calypso 480 SC - účinná náhrada, 30.10.2018
Calypso 1L se dá koupit aj v ČR, cena 7277 Kč.
Krvavka, 5.12.2017
Dobrý den, rád přidám. Taky bych raději jinou než z Vyškovce, žel nikdo jinou nemá. Ale u této jsem si sám vzal roub na Vyškovci a narouboval. Vím ještě o jedné na salaši Travičná, to je zimní krvavka a středně velká. Snad pokvete příští rok!
Krvavka, 23.10.2017
Moc pěkné, ukažte pak i fotku až pokvete nebo bude plodit.
Bělomasá broskev, 21.8.2017
Jak vám rostou bělomasé broskve? Já se stavil ve Valticích u pana Kostihy pro očka Krasavy a už mám naočkováno na mandloni. Tak snad se uchytí! Dokonce Kostiha prodává i plody. Ale žy ty broskve jsou obří (cca 350g bělomasé), doporučuju tam zajet... celý příspěvek >
Mandloň jako podnož, 21.8.2017
Všechny broskve mám na mandloni a můžu říct, že v suché písčité půdě ani na ničem jiném nerostou. Mandloň má kořeny, které vedou kolmo dolů. Broskve rostou normálně, nejsou to žádné zákrsky. Když jsem zkoušel broskvo-mandloň, tak na tom vůbec... celý příspěvek >
Samospád, 15.8.2017
A jakou máte spotřebu vody?
Amsdenova, 15.8.2017
Amsdenova je vynikající bělomasá broskev. Její nevýhodou je pouze, že se poltí pecka. Vynikající je i na zavařování!
Kvas Oskeruše, 31.7.2017
To je věc vkusu. Moje je velmi jemná a nádherně voní i chutná po oskeruších. Na koštu ve Tvarožné Lhotě se také umístila v top kategorii. Vzhledem k časové náročnosti výroby jednoho litru v řádu cca 5 hodin (v mém případě, protože za sběrem... celý příspěvek >
Zakopání plastových nádrží na vodu, 19.6.2017
Super! Navíc koukám, že se dělají aj větší otvory jak 15 cm, jen se prodávají jako nové a ne použité a tím pádem jsou dražší.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika