Příspěvky uživatele - 80.49

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cyprustek Gold Rider hrdzavie zvnutra, 25.7.2017
Dobry den, vsimol som si ze nas cyprustek Gold Rider, vysoky cca 2 metre akokeby hrdzavel zvnutra pri kmeni, najma casti ktore su blizsie pri zemi. Taktiez je okolo opadane ihlicie. Zvonka je strom zeleny a vyzera dobre, vedeli by ste prosim poradit... celý příspěvek >
Co s mravcami na nektarinke?, 6.6.2017
Dnes som za denneho svetla videl, ze su tam naozaj vosky a mravce sa len prizivuju. Aky postrek by ste mi poradili a aky pripravok na natretie kmena? Dakujem!
Ako na prve osetrenie travniku?, 4.4.2017
Dnes som telefonoval s nasim zahradnikom co nam robil zahradu. Potvrdil ze s postrekom proti burinam este pockat. O hnojeni sa poradim ked pride osobne. Kazal zatial pokosit na najnizsie nastavenie kosacky, nech zacne travnik... celý příspěvek >
Ako na prve osetrenie travniku?, 4.4.2017
A vedeli by ste poradit aky typ hnojiva je na tento ucel najlepsi? Videl som predavat rozne "jarne" hnojiva, ale aj bezne "travnikove". Tiez by som este potreboval zistit, ci treba pouzit nejaky selektivny postrek, alebo staci na zaciatok... celý příspěvek >
Ako na prve osetrenie travniku?, 3.4.2017
Dobry den, v septembri minuly rok sme zalozili travnik. Do zimy este stihol vzist a raz sme ho pokosili. Teraz by som potreboval poradit co s travnikom na jar, skuste prosim poradit ako na to: - moze sa uz travnik pokosit? miestami ma trava... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika