Příspěvky uživatele - 248.58

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Miznou jahody, 30.6.2017
Slimáci sežerou jahody tam, že tam nic kromě šťopky nezůstane. Ožerou ji dokola, až upadne, a pak ji na zemi dožerou. Alespoň u mne to tak španěláci dělají.  Ptáci mi v ten čas lítali na muchovník.... celý příspěvek >
Šťavel růžkatý, 30.6.2017
ps - ten Agrofit je do trávníků na dvouděložné plevele, ten skalničky zlikviduje.  L.
Šťavel růžkatý, 30.6.2017
A co takhle vyplet? Musíte ho ale vytrhnout i s takovou tou uzlinkou mezi kořínkem a listy, jinak poroste dál.          Lída
Miznou jahody, 29.6.2017
Také chutnají slimákům .           Lída
Preventivní postřik rajčat, 28.6.2017
Bez postřiku proti plísni pěstovat lze, ale je k tomu potřeba rajčata pěstovat pod stříškou +ze tří stran chráněná před deštěm a zavlažovaná podmokem... Pak plíseň téměř nechytají - odzkoušeno sousedkou. Konstrukci má vyrobenou, prodávané nevyhovují... celý příspěvek >
Preventivní postřik rajčat, 28.6.2017
Odpovím takhle : co vím o existenci Acrobatu, tak ho používám - a nemohu si stěžovat, funguje bezvadně.           Lída
Preventivní postřik rajčat, 28.6.2017
Používala jsem ho dřív, dokud nebyl k dispozici Acrobat, hlavně na rajčata a okurky, kvůli krátké OL (jinak jsem tehdy používala Kuprokol). Vycházel poněkud dráž, než pozdější Acrobat, na který jsem přešla. Jinak působí také i systémově.... celý příspěvek >
Preventivní postřik rajčat, 27.6.2017
Kde jste přišel na ty OL? Acrobat MZ WG má OL : brambory 7 dní, cibule 14 dní, rajčata +okurka 3 dny, vinná réva 28 dní.           Lída
Preventivní postřik rajčat, 27.6.2017
Acrobat má ale i systémový účinek a nějaký čas chrání i nově narostlé přírůstky. Většinou stačí 1 postřik.            Lída
Je tohle nějaký zvonek?, 27.6.2017 Obsahuje fotku
Hledala jsem, až jsem našla... Přímo zvonek to není, ale patří do Campanulaceae. Našla jsem tři synonyma : Solenopsis / Laurentia / Isotoma axillaris. Podle letmého pohledu na google chce slunce až polostín, ale nesnáší mráz (přezimování v... celý příspěvek >
Preventivní postřik rajčat, 27.6.2017
Používám Acrobat (brambory, cibule, rajčata, okurky...).           Lída
Molice na kapustě, 25.6.2017
 Snad kopřivy.           Lída
Identifikace rostliny, 25.6.2017
Pravděpodobně pupalka křovitá. Pozor, během let se dost rozrůstá do okolí podzemními výběžky.         Lída
Choroba angrestu, 25.6.2017
Při koupi padlí nezjistíte, ale musíte proti němu každoročně stříkat (Decis). Lítá vzduchem... Napadá i větvičky většiny rezistentů.           Lída
Co je to za kytku?, 25.6.2017
Palma Phoenix.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika