Příspěvky uživatele - 145.79

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zmrzlá mandloň?, 22.9.2017
Dobrý den, mě se stalo úplně to samé u obou mandloní. Vyrašily 4 lístečky a začli obě zasychat. stále jim dávám šanci a pokud se na jaře nic nezmění tak je vykopu bohužel.
Meruňka Aurora bude planá?, 14.6.2017
Dekuji za rady
Meruňka Aurora bude planá?, 12.6.2017
Ahoj, najaře jsem zasadil meruňku mráz jí dal nejspíše zabrat a celá odešla. pravidelně jí zalévám dál a teď když je teplo tak pod roubem z hlíny vyrazilo 6 nových kousků jsou už přes 20 cm vysoké a plné listů. Myslíte že nebudou plané a že bych to... celý příspěvek >
Zmrzla nebo ještě po raší?, 5.6.2017 Obsahuje fotku
Ahoj, loni na jaře jsem zasadil revu, v létě krásně šla pomalu až do dvou metrů. letos v unoru jsem ji zastřihl, je červen a réva neraší, ale když jí zkusím zastřihnout tak pláče. Myslíte že se ještě probere nebo je potřeba vykopat a zasadit... celý příspěvek >
Co jí je a jak ji zachránit, 5.6.2017 Obsahuje fotku
Ahoj, réva krásně začala po zimě rašit a najdnou se zastavila, jako by začala vadnout. Zatím co ostatní ženou víš a víš. Poradí někdo co jí je a jak jí pomoct? děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika