Příspěvky uživatele - 23.83

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poraďte co je to za škůdce - hryzec?, 4.6.2017 Obsahuje fotku
jsou to krtonožky, vyčtete, ale díky eu jsme odsouzeni za chvíli kupovat zeleninu v obchodních řetezcích, protože jedna samička naklade aý 300vajec,,a nikdo neví kolik se jich v zahrádce pohybuje,  mám pasti, zkouším jar, vš darmo, vrtá stále... celý příspěvek >
Poraďte co je to za škůdce - hryzec?, 4.6.2017 Obsahuje fotku
je to krtonožka výše píšu
Poraďte co je to za škůdce - hryzec?, 4.6.2017
omlouvám se za překlepy,  zoufalost z bránění své zahrádky, a noční hodina, ale jinak dejte někdo vědět, co bude úspěšné.. i když jinak sem optimista ale s tím co jsem kde načetla nedaří se...
Poraďte co je to za škůdce - hryzec?, 4.6.2017 Obsahuje fotku
dobrý den, tím se zabýváme už druhý --třetí rok, je to zrůda KRTONOŽKA" A TO SI VYHLEDEJTE A BOJUJTE eu ZASTAVILA DOVOZ PROTI TOMU ŠKUDCI, TAKŽE JEDINĚ ZAJET DO MADARSKA, RUMUNSKA CHORVATSKA, je to šílený kořinky schnou a rostliny vadnou, je to... celý příspěvek >
Vhodny herbicid na datelinu v travniku, neporadi niekto?, 28.9.2016
hm, škoda žádná reakce, taky by mě zajímalo)))
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika