Příspěvky uživatele - 34.91

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 3.6.2017
Mám značkový křovinořez, značkovou sekačku a značkový malotraktor. U mě šunt nemá místo. Pozáruční servis jsem nepotřeboval a součástky mají, kdyby něco. Konzumenti levné techniky jsou spokojení, koupili levně. A tohle nás nemusí trápit, my nic... celý příspěvek >
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 3.6.2017
Pro konzumenty levného techniky je uspokojující, že k šuntu je napsáno karburátor Walbro, lišta Oregon. Na na značkovém stroji jedna součástka vyrobena pod kontrolou v číně nemá vliv na kvalitu. Na šuntu se celá prodejní strategie staví na jedné,... celý příspěvek >
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 3.6.2017
Čína je neznačková, okopírovaná produkce nízké kvality a nízké ceny. Je záměrně srovnávána se značkovou produkcí a záměrně prodávána bez přesnějšího popisu. Značky vyrábějící v číně s tímto nemají nic společného. 
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 3.6.2017
Zakoupením značky není jistota spokojenosti, pokud je obsluha trouba a skoupý na peníz zajít do servisu a nechat si stroj opravit. Mám křoviňák Stihl a potřeboval seřídit. Mohl bych o tom stále psát, že špatně startuje.  Mechanik měl za 10 minut... celý příspěvek >
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 3.6.2017
Buny měls motorové pily určitě čínu tak se pochlub do jakého klimatizovaného obchodu značky chodíš nakupovat
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 2.6.2017
I takto nelze srovnávat, ty roky byste musel pracovat se zvýšeným hlukem, vibracemi a výfukovými plyny s násobně vyššími obsahy škodlivin. Levné kvalitní věci neznám. 
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 2.6.2017
Tak to jste si nevybral zrovna vhodné příklady. A třešnička s věkem se zdraví zhoršuje, tak si dáte větší dávku výfukových plynů, hluku a vibrací. Počítáte každou korunu, já také po Baťovsku. Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné šunty.
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 31.5.2017
Žeby tady někdo tvrdil, že se nemůže pokazit značka jsem si nevšiml. Chyba bude v majiteli strojku, servis značky je a potřeba tam zajít, než plakat v diskuzi. Ony ty vibrace mohou být od něčeho, čemu se říká nevyvážený nůž, motor nemá hladký chod od... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika