Příspěvky uživatele - 209.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Omezení výparu vody z jezírka, 22.8.2018
Otázkou je jaké očekávání máte z hlediska čístoty jezírka a jak se vám bude dařit jich dosáhnout. Myslím že se ale neobejdete bez vysávání a to tvoří významný úbytek vody.
Atypické řešení automatické závlahy, 23.5.2018
Obdivuhodné. Vše jste si navrhoval sám? Kolik máte sekcí? Když je v ceně počítač, tak asi máte plně automatizováno. Kdyby se Vám chtělo, napište o Vašem řešení více. Mě něco podobného čeká a přemýšlím nad postupnými kroky. Rád se nechám inspirovat a... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 31.5.2017
Děkuji za názor. Té konkurenci bych asi taky věřil. Zdá se, že jste dosáhl ideálního stavu = tak napůl. Jsem zvědavý jak dlouho tato "rovnováha" vydrží. Jestli se časem vyčistí voda (což bych očekával) a vrátí se vláknité řasy, nebo bude vše... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 30.5.2017
Dobrý den, čemu hlavně přisuzujete výsledek bez vláknité řasy?. Jen vlastnímu posílení filtrace nebo jste přesvědčen o tom, že nová filtrace (mimochodem velký obdiv za zjevně vynikající řemeslné zpracování) funguje jinak než ostatní? Již... celý příspěvek >
Pondovac 4 nesaje, 18.5.2017
Děkuji. Myslím, že popisu rozumím dobře. Přesně to jsem po posledním vysávání udělal. I když to bylo poprvé. Žádné znečištění trvalého charakteru jsem nenašel. Mám filtrační pěny nahrazeny návleky z vatelínu, udělal jsem nové, trošku delší, ve snaze... celý příspěvek >
Pondovac 4 nesaje, 15.5.2017
Dobrý den, mně relativně často nastane situace, že vysavač přestane sát, ale na chodu motoru se nijak neprojevuje. Vždy v tu chvíli pomůže vypnutí vysavače a počkání až spadnou oba písty. Ozve se dvakrát "cvaknutí". Prakticky nikdy nic nenajdu v... celý příspěvek >
Likvidace vláknité řasy - Perkarbonát sodný, 15.5.2017
Dobrý den, mám velmi podobné problémy s vláknitou řasou s velmi nepřesvědčivými výsledky některých přípravků. Měl bych dotaz, zda nemá někdo zkušenost nebo znalost s tím, zda je možné, že by mohla podstatně ovlivnit růst řasy v jezírku... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika