Příspěvky uživatele - 30.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký keramzit do bazénu?, 8.6.2017
zdravim neni pravda do filtrace misto pisku jde dat hromada jinych filtracnich materialu pisek je nejlevnejsi proto ho vetsina lidi dava
Jaký keramzit do bazénu?, 6.6.2017
Ahoj poradí někdo všude tu čtu jak je keramzit lepší než písek do pískové filtrace k bazénu, ale spíš to je horší voda je lehce kalna. Vloni jsem koupil keramzit měl zrnitost 3-6 mm tak jsem si myslel že to mám špatnou zrnitost tak jsem letos koupil... celý příspěvek >
Co je to za nemoc? Kuprikol nepomáhá, 28.5.2017
vsuede pisou ze na to je Sanmite  ale ten se uz nevyrabi :(
Co je to za nemoc? Kuprikol nepomáhá, 28.5.2017
byl jsme deska ve 3 zahradnictvích a ani v jednom to neznali a nic na to neměli
Papriky nerostou a jsou žluté, 28.5.2017
No šel jsem do zahradnictvi se zeptat a řekli mi že to je plýseň nějaká že to mám postříkat kuprikorem. Takže to znamena ty fleky že jsou přehojené? Já to vůbec nehnojil jen jsem dal ty granule hoje při výsadbě
Co je to za nemoc? Kuprikol nepomáhá., 28.5.2017
a co pomuže? ale ja to mám i na jíných stromech ovocných né jen na hrušce?
Co je to za nemoc? Kuprikol nepomáhá., 28.5.2017 Obsahuje fotku
Zdravím mam na ovocných stromech nemoc viz obrázek co s ní? jak se zbavit a co to je stríkla jsme kupryikorem a nepomaha to 
Papriky nerostou a jsou žluté, 28.5.2017 Obsahuje fotku
Zdravím koupil jsem sazenice paprik a dne 20.4 nasázel do skleníky, který jsem vytápěl držel jsme tam min. 12 stupnu, teploty přez noc byli letoas nizké, Letos poprvé jsem ke každe sazenici hodil hrst granulovaného kravského hnoje. Všechny sazenice... celý příspěvek >
Bazény Polman, 14.5.2017
není totožný nesmí do vlhka ani vody narozdil od extrudovaného. Jinak uběhlo pár měsícu a Firma POLMAN dělá stále mrtvého brouka a reklamece neřeší.  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika