Příspěvky uživatele - 146.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Boj s trávou, 28.5.2017
Boj s trávou, díl třetí. ------------------------------------- Můj otec vůbec nebyl z těch kdo by se po počátečních neúspěších jen tak lehce vzdal. Právě naopak. Přece jen po tom "starém, sveřepém "kulakovi, který si vždy stál za a na svém a... celý příspěvek >
Výběr vhodného čerpadla, 28.5.2017
Je tady spousta fundovaných odborníků na čerpací techniku, ale já jako laik bych Vám doporučil skoro jakékoliv i to nejlevnější ponorné čerpadlo z marketu. * Samozřejmě s tím plovákem,  s tou věcí která plave na hladině a po jejím klesnutí... celý příspěvek >
Zapomenutý kvas ze švestek, 28.5.2017
Ještě mně napadlo, aby to mé psaní nebylo tak negavistické: To, že kvas není napaden žádným křísem a nemá na povrchu žádnou deku svědčí o tom, že byl doteď velmi dobře uskladněn a veden a zvyšuje to jeho šanci na uchování. Rafael.
Zapomenutý kvas ze švestek, 28.5.2017
Velmi hodně záleží jak moc byly švestky cukernaté, lépe řečeno kolik obsahuje kvas lihu a taky jak moc je a bude hermeticky uzavřen. Ale teplota 20°C je pro delší uskladnění dost vysoká a riziková. Nicméně povést se to může, ale pravděpodobnost... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika