Příspěvky uživatele - 238.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dural vs.ocel, 26.5.2017
Dosažitelná pevnost po vytvrzení nad 54 kp/mm2, tedy jako běžná ocel. Což ovšem vůbec neznamená, že by ten dural, jeho mech. vlastnosti z hlavy neznám a hledat se mi je teď nechce, nešel obrábět, škrábat, rozrušovat běžně dostupnými ocelovými... celý příspěvek >
Boj s trávou, 26.5.2017
Celkem velmi důležitá věc o které jsem se zapomněl zmínit a která ten boj s trávou velmi znepříjemňuje, ztěžuje a komplikuje je:. Ta dojezdová vzdálenost:-(((( A pokud se ještě skombinuje s nepřízní počasí v době kdy se tam člověk konečně... celý příspěvek >
Dural vs.ocel, 26.5.2017
Nerozebíratelný spoj se z toho stal určitě, to je neoddiskutovatelná skutečnost! Já jen reagoval na dotaz jak se chemicky zbavit hliníku. * Ale fakt je, že hliník a i jeho slitiny jsou poměrně měkké a pokud to hodně přeženu, dají se "krájet i... celý příspěvek >
Motorové čerpadlo - výkon, 26.5.2017
Problém je v indukční zátěží s kterou si běžné elektrocentrály moc nerozumí. Samotná čerpadla jsou v tom nevinně. Zjednodušeně je to v nutnosti velkého přesahu výkonu centrály vůči příkonu takových spotřebičů. (Uvádí se, že by měl být 5 - 10... celý příspěvek >
Pampelišky - nová hrozba?, 26.5.2017
Možná to tak nechtěně vyznělo, ale já proti pampeliškám jako takovým vůbec nic nemám. Dokonce jsem je i přímo vyhledával a sbíral. Jen je mi smutno z toho co se děje s úrodnou půdou... Rafael.
Lze ekologicky zlikvidovat Pýr plazivý?, 26.5.2017
Oddenky pýru obsahují dost zkvasitelných cukrů a inulínu aby se vyplatilo jejích zkvašování a výroba destilátu. V literatuře o tom zmínky jsou. Pokud ho má někdo dostatek a dost trpělivosti, může to zkusit. Spojit příjemné s... celý příspěvek >
Pampelišky - nová hrozba?, 26.5.2017
Ty lány, je jich víc, byly úrodné a velmi intenzivně hnojeny. Kravským hnojem. Zatrávněny jsou asi cca 3 - 4 roky. Tráva se na nich buď mulčuje nebo balíkuje. Rafael.
Dural vs.ocel, 26.5.2017
Hliník a jeho slitiny silně leptají a rozpouštějí NaOH a KOH, louh sodný nebo draselný. K dostání ve všech lepších drogeriích. Reakci urychluje teplota a koncentrace. Dále je třeba aby byly předměty v lázní promíchávány. Ve Vašem případě by asi šlo... celý příspěvek >
Kdy dat ryby do jezirka, 24.3.2017
Souhlas je ještě brzy
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika