Příspěvky uživatele - 168.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Paprikám usychají vrcholky, 26.5.2017 Obsahuje fotku
Je to smutný pohled.
Paprikám usychají vrcholky, 26.5.2017
Papriky jsem předpěstkvala v substrátu a zemí z kompostu z vlastní zahrady.Asi půl na půl.
Paprikám usychají vrcholky, 24.5.2017 Obsahuje fotku
Prosím o pomoc po čtrnácti dnech co jsem papriky vysadila do skleníku mi jedna po druhé odcházejí. Najednou mi začali vrcholky usychat a takhle nyní vypadají. Bojím se zasadit nové sazenice, aby neskončili stejně. Nevíte někdo co by to mohlo být.... celý příspěvek >
Usychá vrchní část papriky, 24.5.2017 Obsahuje fotku
Prosím o pomoc po čtrnácti dnech co jsem papriky vysadila do skleníku mi jedna po druhé odcházejí. Najednou mi začali vrcholky usychat a takhle nyní vypadají. Bojím se zasadit nové sazenice, aby neskončili stejně. Nevíte někdo co by to mohlo být.... celý příspěvek >
A až Z o uzení, 29.12.2016
Přestaňte tady blbnout lidi, praganda v množství používaném v potravinářství tj. Do 3,5% hluboce nedosahuje karcigenity jedné vykouřené cigarety. Jsem z oboru a fakt se tady tlemím, co dokáže lidová tvořivost 😭 mnohem horší je ledek alias... celý příspěvek >
Jaká je husqvarna 372 xp, 16.1.2016
Zdar, mám 372xp dal jsem nový píst, válec, kliku simerigy, těsnění,svicku. Vše pečlivě vycistil, ale nejde mi pořádně naladit volnobeh a při rychlém přidání plynu chcipne, zkoušel jsem serizovat podle manuálu i různé improvizovat ale volnobeh je... celý příspěvek >
Mám Pinkcot nebo něco jiného?, 26.7.2015 Obsahuje fotku
Foto mám, snad se mi ji podaří odeslat.
Mám Pinkcot nebo něco jiného?, 26.7.2015
Dobrý den. Před třemi lety jsem koupil meruňku označenou jako Pinkcot. Letos na ní poprvé byly nějaké meruňky, ale nevím, jestli se jedná právě o tuto odrůdu. Krásně se vybarvila několik dní po Leskoře, barva oranžová, asi třetina červená. Ale plody... celý příspěvek >
Sloní noha - co dělám špatně?, 22.3.2014
Dobrý den, prosím o radu, mam jž několik let yuku a nyní se mi začala ohýbat. Mohl by mi někdo poradit, proč? Děkuji Chládková Martina
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika