Příspěvky uživatele - 118.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podnož pouští kořeny - co s tím?, 29.10.2020 Obsahuje fotku
Hezký den, vážení, Rubinola na M7 mi takhle pouští kořeny a já vůbec nevím co s tím. Už jsem je zkoušela rukavicí jakoby oloupat ale nejde to. Mam přisypat hlínu? Nechat tak? Poradíte? Jinak letos hezky narostla ale málo rozvětvuje. Děkuji za... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 6.3.2019
Děkuji za radu, já i stromek vám jsme vděční :-) G.
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 5.3.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den všem zkušeným zahradníkům, tak jak pan Hlavatý psal své zkušenosti se začátečníky, také si nevím rady s jabloní.  Je to Rubinola na M7, půda asi horší (např. rybízům také déle trvalo než se pořádně rozrostly). Stromek jsem loni... celý příspěvek >
Angrešt a rybíz 2017, 24.5.2017
Když jsem na zahradě cca 1x 14 dní, zalévám. Hnojila jsem v březnu Cereritem. Je to málo? Tereza
Angrešt a rybíz 2017, 24.5.2017
Můžu se optat na radu? 2 keře rybízu Jonkheer pěkně kvetly, ale nakonec mám na trsech max. 2-3 kuličky plodů. Proč je úroda tak malá? Je to mrazem, nebo potřebuju další odrůdu rybízu pro lepší opylení? Keře byly sázené před 3 lety, kontejnerované... celý příspěvek >
Asijská hrušeň - proč nepřežila?, 8.3.2017
Máme na zahradě ještě jednu nepokácenou a vzrostlou lípu. Máme tam dva keře rybízu cca 3 a 4 m od kmene stromu - a ani těm se nijak zvlášť nedaří. Problém není světlo, ale voda. I když jim živiny dodáváme, ta lípa stahuje prakticky všechnu vodu a... celý příspěvek >
Asijská hrušeň - proč nepřežila?, 8.3.2017
Děkuji za vaši trpělivost, snad máte pravdu. Teď si připadám jak blázen...
Asijská hrušeň - proč nepřežila?, 8.3.2017
Fotka je trochu rozostřená, ale překvapil mě střed větví a terminál, přijde mi že není zdravý když je hnědý? Neměla by být pletiva celá zelená?
Asijská hrušeň - proč nepřežila?, 8.3.2017
Ještě mě napadlo, je to vidět i na fotce - porazili jsme torzo staré lípy, která se úplně rozpadala a měla uvnitř kmene velkou dutinu. Mohla hrušeň  nakazit nějaká houba? T.
Asijská hrušeň - proč nepřežila?, 8.3.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, letos na podzim vysazené Nashi, odrůda Nijissejiki a vypadá takhle. Chtěla bych vědět co se stalo? Byla špatně zasazená? Nebo uschla? Zmrzla? - Můžu na stejné místo zasadit novou? Bylo to mé první sázení prostokořenného... celý příspěvek >
Ovoce bez postřiků, 12.8.2016
Dobrý den, vlastním jen pár ovocných stomků jabloní, slivoně, mirabelku a jednu višni. Z různých důvodů neprovádím postřiky a kupodivu jabloně, mirabelka a višeň snášejí tuhle "krutost" docela dobře a nějaká úroda bývá (samodřejně že to... celý příspěvek >
Pěstování tykví a dýně Hokkaido, 12.8.2016
Já mám zase problém letos s Hokkaido - na vcelku slušně urostlé rostlině dozrál pouze jeden plod. Všechny květy jinak odpadly nebo malé dýňky uhnily - taky pěstuju na kompostu, ale jedna dýně je prostě málo. Máte ponětí čím to je?
Téměř 4 metrové tůje, 23.6.2016
Může někdo poradit jak hlubokým řezem mohu thůje krátit?
Kroucení listů u rajčat - proč?, 22.6.2016
Zrovna minulý týden jsem s ženskou od koní probírala, jak stříkají louky na seno herbicidy. Prý protože pampeliška a jiné plevele způsobují, že se seno špatně suší a má tak špatnou kvalitu. :-( Jo, je to neuvěřitelné ale herbicidy najdete i na... celý příspěvek >
Téměř 4 metrové tůje, 22.6.2016
Dobrý den, mám dva problémy: 1. Loni jsme koupili pozemek s téměř 4 metrovými thůjemi. Pár se jich ale letos na jaře začalo ohýbat, jako by padaly.  Nevíte proč a co s tím? Pomůže sestřih? 2. Se střihem souvisí druhá otázka. Soused... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika