Příspěvky uživatele - 166.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Honda GSV 190 - nízké otáčky, 11.8.2017
Takže technicky nic, jak jsem čekal. Borec je ten, kdo dokáže nastavit max.otáčky podle ucha.  Otáčkoměr funguje se zpožděním cca 2sekund, takže plně postačující (nastavím jednou a nechám být). Na pevno ho mám namontovaný proto, že mi... celý příspěvek >
Honda GSV 190 - nízké otáčky, 9.8.2017
No tak to by mě zajímalo, jak ten slušnej mechanik nastaví max. otáčky bez otáčkoměru?  Přesně proto si to radši nastavím sám a po předchozích zkušenostech se radši snažím servisu vyhnout. Omlouvám se vyjímkám. Ale třeba mi to dokážeš technicky... celý příspěvek >
Honda GSV 190 - nízké otáčky, 9.8.2017 Obsahuje fotku
Ještě detail na otáčkoměr. Petr
Honda GSV 190 - nízké otáčky, 9.8.2017 Obsahuje fotku
Tak otáčkoměr z Číny namontován na stálo na řidítka (měří trochu se zpožděním), max.otáčky seřízeny na 3500 (byly 2850). Krásně mi to měří i motohodiny, dokonce lze nastavit i servisní interval (to ale nepoužívám). Jen si neodpustím, ten systém... celý příspěvek >
Honda GSV 190 - nízké otáčky, 23.5.2017
Děkuji všem moc za reakce. Objednávám tedy otáčkoměr za 200Kč i s dopravou a otáčky změřím a zkusim nastavit sám. Pro ty co budou podobně tápat jako já na netu jsou pěkná videa jak na to (kde ten tajemný šroubek najdete) např. zde a zde. Dám... celý příspěvek >
Honda GSV 190 - nízké otáčky, 22.5.2017
A co si koupit na stálo na řidítka jen něco takového a nastavit otáčky, dle toho?. Zároveň by to měřilo i motohodiny. Ty otáčky se nastavují jen šroubkem na karburátoru na bohatost směsi, nebo je to složitější? Díky P.
Honda GSV 190 - nízké otáčky, 22.5.2017
Ano motor je kupován jako náhradní díl. Tak teď ještě, zda to zvládnu doseřídit sám (jak?), nebo mám jet radši do servisu? Po několika zkušenostech co mi odborné servisy předvedly v ně nemám moc důvěry. Děkuji Petr
Páčka plynu - Agzat - Hodna GSV 190, 28.4.2017
Díky moc všem za rady. Mám objednánu tedy tu s tou červenou bambulí. Petr
Páčka plynu - Agzat - Hodna GSV 190, 25.4.2017
Dobrý den, otevírám toto starší téma a ptám se podařilo se někomu problém s nedržící páčkou vyřešit? Nebo je už teď po letech páčka od Hondy lepší a polohu drží? Mám v plánu koupit novou páčku od Hondy, ale nerad bych, aby to bylo to samý. Děkuji... celý příspěvek >
Honda GCV 190 spojka, 25.4.2017
Nemám ten samý případ, ale mohlo by to souviset. Mám Honda GSV 190 na Agzatu (nechal jsem starou přírubu), ale než jsem koupil motor, zjistil jsem, že se dělají verze N1 a N2 s rozdílnou délkou hřídele (80,2mm a 61,9mm). Musím mít N2- ten kratší.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika