Příspěvky uživatele - 199.94

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stihl MS 251 made in China?, 27.9.2017
Hmm tak do toho nechoď lidi kupujou na netu a záruku servis maj.
Stihl MS 251 made in China?, 24.9.2017
nekoupis na netu 😁 Podívej se na Heureku....
Benzinová sekačka neseká dobře, 9.9.2017
Ta sekačka seká dobře co bys chtěl máš nevelkej trávník tak chlupy pojezdi znovu, měl sis koupit lepši.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 15.8.2017
No a co, že vidíš zevnitř, podle pohledu poznáš kvalitu materiálu, s tím jsem se ještě nesetkal. Přesně okopčené jako u GXV ani ve vari se tím netají. Akorát pár p.oblblých prodejců se čertí, že to není kopie ala čína.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 13.8.2017
Kvalita motoru se pozná po delší době, tudíž je minimálně nadsazené tyto motory cpát na úroveň Hondy jak se snaží vari.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 13.8.2017
Země současné výroby je čína. No a co? Panasonic a spousta dalších světoznámých značek vyrábí v číně. Dodali svoje know how a nabrali lidi. Honda si svoji výrobu ošéfovala a mají kvalitu, jako v Japonsku. Tahle berlička je tak ošoupaná, že ji mohl... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 12.8.2017
To vše a kvalitněji umělo GXV od Hondyv roce 1993. XP je Kopie nic víc.
Křovinořez Makita/Dolmar, 3.8.2017
Ušetříte 2 tisíce a jedno jest. Prodejní strategie Makity, chtějí zahlušit Dolmar. Bez Dolmaru by neměli jedinou dobrou benzínovou mašinu. Globalizmu v ústrety zpátky ni krok.
Jakou řetězovou pilu pro manžela?, 31.7.2017
Mám tuto Irenko UC3030A a teď se dělá další vývojový typ. I za tuhle Ti bude líbat nejen ruce 😁. Na netu se dá koupit pod čtyřku. V obchodě si ji prohlídni a třeba i kup, podle ceny a snahy prodavače.
Barva svíčky čtyřtaktu Dolmar, 15.7.2017
Barvu svíček nekontroluji, nemám proč. Teď jsem ji vyšrouboval a je OK. Má lehce červenou barvu, víc do bílé a je čistá. Na karbecu originál Dolmar na čtyřtakt se směs neseřizuje, není čem.
Honda Vs. Briggs, 25.6.2017
Hmmm úplně si dovedu představit slovenského mechanika, jak před komisařem z EPA něco drmolí o pilníku na ventily a on mu řekne, milej zlatej ani kdybys ten pilník měl zlatej, tak se nevlezeš do normy, kterou moderní motor splňuje se 100 % rezervou,... celý příspěvek >
Honda Vs. Briggs, 25.6.2017
Nic jiného mi nezbývá, taky chápu, že si něco koupil, čeho se v obchodě rádi zbavili a pěkně tu starou SV šunku vychválili. Pojede stále pssk, pssk, škyt,,škyt, pssk,pssk i prásk tohle dělá každý starší SV, kde se nepilovalo na ventilech. EU nemusím... celý příspěvek >
Honda Vs. Briggs, 25.6.2017
Žere olej, hmm tak jsem si myslel, že 4 letý Brigs by neměl žrát olej a 15 letá Honda by mohla žrát a nežere. Oleomac Loncin a Spejbl. Motory jsou Honda, Kawasaki,Kohler,--------- grrg --_______ Brigs.
Honda Vs. Briggs, 25.6.2017
Hmmm, jednoduché pro mechanika, který dělá motory každý den. V tom servisu mi řekli, že rozeberou motor, když už někdo seřídit ventily na SV chce. Ale, že se jim skoro vždy podaří rozmluvit takovou opravu. Pane odborníku, nechci se vyptávat na kolik... celý příspěvek >
Honda Vs. Briggs, 25.6.2017
Dobré ráno, já doporučuji nekupovat SV motory. Jsou přežitkem doby a oslovují levnou cenou a ta je v naší kotlince na prvním místě. Na SV motoru nejdou seřídit ventily, čili časem se z tohoto motoru stane emisní bomba s mizernou účinností.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika