Příspěvky uživatele - 151.195

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kanadská borůvka - hnojení, 21.6.2006
Okamžitě je přesaďte do rašeliny. Hnojit jen hnojivem na borůvky nebo azalky. Pokud máte možnost je vysadit ven,udělejte to. S jejich pěstováním v nádobě nemám zkušenosti,rozhodně venku by jim bylo líp. Přežijí i -40st. Rozhodně je ale zasaďte do... celý příspěvek >
minikiwi, ale se samcem, 21.6.2006
Ing Štajnochr  je průkopníkem pěstování kiwi u nás.Pěstuje ho 40 let,má i vyšlechtěné vlastní odrůdy.  Pokud mám dotaz ohledně kiwi,vždy volám jemu. Vždy poradil dobře na rozdíl od jiných již známých pěstitelů. Rozdíl mezi Štajnochrem a... celý příspěvek >
Zazimování borůvek, 21.6.2006
Netřeba zazimovávat. Můžete zakrýt kořeny chvojím ale není to nutné. V jejich domovině jsou běžně mrazy i -40%. Letos byla zima krutá,dlouhá,dvouletá rostlina přežila v poho a za každým listem je na výhonech v průměru 10 borůvek.
kanadské borůvky, 21.6.2006 Obsahuje fotku
Jakých borůvek?Je jich mnoho druhů. V každém případě borůvka potřebuje rašelinu.To je základní předpoklad úspěchu. Občas během vegetace přihnojit hnojivem na borůvky. Ono taky jde o to,kde byly rostliny zakoupeny. Rozhodně takové rostliny nekupujte v... celý příspěvek >
Kamčatská borůvka - lonicera, 21.6.2006
Zimolez kamčatský není borůvka. Plody vypadají a chutnají jako borůvka,s borůvkou však nemá zimolez nic společného. Zásady pro řez a celé pěstování jsou jako u rybízu.Tedy až po několika letech udělat lehký průřez,případně odstranit staré odplozené... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 21.6.2006
Ještě něco. Nemusíte ji projíždět štětečkem. Zkrátka:Vysadit do rašeliny,přihnojovat hnojivem na borůvky.Nejlíp zakoupit v květinářství,ne v supermarketech!!! Zalévat dešťovou vodou(!!!). Nikdy (ani odstátou) z vodovodu. Toť vše. 
Kanadská borůvka, 21.6.2006
Zásadní chyba-kan borůvka musí být v rašelině. Hrabanka s pískem je pro ni nevhodná.Jen čistou rašelinu!!! Není pravda že musíbýt dvě. Je to lepší,je větší úrodnost,ovšem ne žádná nebo minimální. Dejte ji do čisté rašeliny.Zakoupíte ji v každém... celý příspěvek >
Pozná se samička kolomikty podle listů, 21.6.2006
Párek kolomikt jsem zakoupil vloni zjara coby 15cm malé rostlinky.Mám je ze subtr zahradnictví KRUH. Po zmrzlých jsem je vysadil (vloni). Letos vykvetly,jsou na nich plody cca 2cm zatím.Denně se zvětšují před očima. Samice má listy světle... celý příspěvek >
Pepino Gold ano ale druhým rokem, 21.6.2006
O čem to píšete? Vloni jsem koupil koncem dubna v zahradnictví KRUH u Jilemnice cca 15 cm vysokou rostlinku pepína.Začátkem července jsem sklidil 1. úrodu,začátkem září 2.úrodu velkých,šťavnatých,sladkých melounků. Pokud Vám nedozrávají,patrně děláte... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika