Příspěvky uživatele - 156.67

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proč pupeny neraší, 19.5.2017
Přesně tak. Nechat 2-3 výhony od země, a příští rok založit nový kmínek.
Modrá vinná réva ke konzumaci, 5.5.2017
Třeba Glenora.
Množení vinné révy, 23.3.2017
Dobrý den, zkoušeli jste někdo zakořeňovat řízky v hydrogelu? Na americkém kontinentu prodávají zakořeňovací gelové bločky ("gel 2 root"). Chci to zkusit v obyčejném sypkém krystalickém hydrogelu. H.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 23.3.2017
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zkušených rockwool-pěstitelů. Když jsem loni zakořeňoval řízky do vaty, kterou jsem si sám nařezal na kostky a nasázel do bedny nahusto (jako na výše uvedených snímcích) měl jsem pak velké problémy oddělit... celý příspěvek >
Sháním řízky odrůdy Traminette, 20.2.2017
Sháním řízky americké odrůdy Traminette - pokud někdo máte, budu rád za jakékoli množství. Díky! Honza
Co Vaše réva 2017, 14.2.2017
Jaroslave koukal jsem na ten řez Simonit a Sitch. Vypadá to velmi zajímavě a logicky. Máte zkušenost, že by jej někdo u nás již zkoušel? Jaké jsou s ním zkušenosti ve středoevropských podmínkách?
Co Vaše réva 2016, 4.11.2016 Obsahuje fotku
Aby byl efekt dostatečný, slámy je třeba navrstvit 10-15 cm (tak praví literatura). Já jsem letos také slámu použil v nově vysazených řádcích (viz foto). Vrstva oněch 10-15 cm úspěšně zabrání vyklíčení semen plevele, nezabrání však prorůstání pcháče,... celý příspěvek >
Réva vinná pěstování bez postřiku, 4.11.2016
Těch faktorů, které rozhodují o tom, v jaké míře bude ta která odrůda v ten daný rok napadena peronosporou a padlím, je krom genetické rezistence a polohy vinice mnohem více a nebyly v tomto příspěvku vůbec zmíněné. Například stav výživy révy. Pokud... celý příspěvek >
Chloróza terminální části rostlin (hlavně rajčat), 7.6.2016
Dobrý den, potřebovala bych znát váš názor. Moje rajčata v nově založených záhonech před cca týdnem až dvěma začala mít problém. V terminálních vrchrolech se objevila chloroza - začíná od středu listu a rozšiřuje se k okrajům, žilnatina zůstává... celý příspěvek >
Jak na plevel?, 16.7.2015 Obsahuje fotku
Jak na plevel? Nenechat mu místo k růstu. Do příkmenného pásu mulč a do meziřadí směs bylin..
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika