Příspěvky uživatele - 220.8

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Klikva - pěstování, 19.2.2009
Klikvu mám z Kruhu již řadu let. Roste mi pod kanadskými borůvkami. Plodí každoročně bez problémů.
Pepíno Gold - návod na pěstování, 19.2.2009
Vloni snad v dubnu jsem koupil pepino na našem ZC za 3 pětky, hned přesadil podle návodu, který k němu dávali a zaléval a zaléval. V půlce léta jsem měl přes 20 kousků velkých plodů. Bohužel dozrávání trvá dlouho. Zkoušel jsem pravidelně... celý příspěvek >
Rakytník, 19.2.2009
V této době je rozeznání samce a samice podle velikosti pupenů naprosto jednoznačné - u rostlin starších jak 2-3 roky. Ale kvetení rakytníku jsem si nikdy nevšiml. Květy jsou běžně neregistrovatelné - bez nějakého hodně důkladného zkoumání.
Stagnace Kamčatské borůvky, 19.2.2009
Jak kamčastké borůvky vypadají po několika letech lze vidět třeba na obrázku na této stránce. Po třech letech by to měly být již pořádné keře s bohatou úrodou. Koření jen mělce a když jim okopáváte kořeny, tak se nedivte, že nerostou. Jsou... celý příspěvek >
Roubování višně, 1.7.2008
Favorit je u mě skutečný favorit. Včera jsme je dotrhali. Podle mě je to chuťovně nejlepší višeň.
čačanská lepotica, 7.5.2008
Připojuji se k této zkušenosti. Plody jsou velké pěkné, ale chuť nic moc.
zásilková zahradnictví, 6.5.2008
Letos jsem od Basika objednával poprvé a jsem nadmíru spojen. Došlo všechno, rychle a pěkně označené. Všechny sazenice se ujaly a rostou bez problémů.
rakytník - vzdálenost, 6.5.2008
Rakytník je větrosnubný - opylovaný větrem a tedy keře by neměly být moc daleko od sebe - jen několik metrů a samice vysazená po větru. Nejlépe vysadit je vedle sebe - cca 1 m i míň.
Rakytník - jak rozpoznat, 6.5.2008
Již vloni i předloni jsem viděl v mnohých zahradních centrech asi metrové rakytníky - popsané - samčí a samičí za cenu kolem 80 Kč, rakytník v krabicích možná z dovozu od JURAL s.r.o.Brno za cca 120 Kč. Rakytník je průkopnická rostlina na... celý příspěvek >
Umírající fazole, 24.5.2007
Sežerou je plži a šneci
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika