Příspěvky uživatele - 202.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Topolovka růžová, 15.5.2017
Děkuji.
Topolovka růžová, 15.5.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, není toto náhodou topolovka?
Barota rukávovitá, 3.5.2017
Dobrý den, nikde jsem se nedočetl jestli je nebo není Gunnera manicata jedovatá, má prý i hodně plodů. A případně jestli máte zkušenost s pěstováním, děkuji.
Zelenina pre prežitie, 7.4.2017
((Na 100 gramů samozřejmě))
Pestovani topinambur, 27.3.2017
Rostliny ze semen by totiž byli geneticky bohatší než ty pouze vegetativně se množící.
Pestovani topinambur, 27.3.2017
Topinambury už mám, spíše nevím jestli by se někde nedala semena topinamburu opravdu koupit. Myslím že by to možné bylo protože jsem si na těch svých všiml že téměř dozrát stihnou. U toho slunamburu by to bylo možná ještě lepší.
Pestovani topinambur, 27.3.2017
Děkuji :-)
Pestovani topinambur, 11.3.2017 Obsahuje fotku
Kdyby se ještě přikřížila slunečnice tak by se to "slunamburu " podobalo více. Když si 87.253 do vyhledávače zadáte něco na způsob "helianthus tuberosus hybrids", tak se dá (kromě této) najít několik stránek které se velice podrobně rozepisují o... celý příspěvek >
Pestovani topinambur, 11.3.2017
Sice v angličtině ale velice podrobně popsané - zde...
Pestovani topinambur, 11.3.2017
Kdyby se přikřížila ještě znovu slunečnice, tak by se to už "slunamburu" mohlo podobat víc...
Rychlerostoucí dřeviny, jak na to?, 11.3.2017
Mnohem lepší je ze zkušeností sida oboupohlavná. Při sklízení 3x za rok roste 20-25 let, při sklízení 1x za rok dokonce až 30 let a má větší výhřevnost než smrk. Množí se sama oddenky ale není invazivní. Je také vhodná pro silážování a na bioplyn.... celý příspěvek >
Pestovani topinambur, 10.3.2017
pěstování je stejné jako u topinamburu jen se dá množit i semínkama. výjimečně se objevuje na zahradách kde se pěstují slunečnice roční a topinambur dohromady.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika