Příspěvky uživatele - 245.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez této merunky, 19.3.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím poradil byste mi někdo s řezem této meruňku. Je 3 roky stará. Nereda bych jí ublížila neuváženým sestříhem. Děkuji
Muchovník jako strom, 8.3.2019
Dobrý den,  máte, prosím, někdo zkušenost s tím, jak pěstovat muchovník do stromku? Jaká odrůda je nejvhodnější?  Děkuji za rady
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 22.2.2019
Vážený pane Hlavatý, velice Vám děkuji, za rady a Váš čas! VL
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 21.2.2019 Obsahuje fotku
Vážený pane Hlavatý, říkala jsem si, že letos to už zvládnu sama a nebudu Vás muset obtěžovat, ale opět nevím :-(. Moc Vás prosím o radu, jak ostříhat tuto jabluňku? S úctou a důvěrou. VL
Rybíz hnědnutí kuliček, 21.5.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, dnes jsem objevila tohle na rybizu, nevite co to je a jak se proti tomu branit?
Řez této jabloně, 26.3.2018
Pane Hlavatý, velice děkuji, hned se na to jdu vrhout. Je to opravdu tak, na jaře 2016 jsem si ho přinesla ze školky, ovšem bylo to takové nedochůdče, které, jsem po Vaší radě loni ostříhala a stromku se to evidentně líbí, takže roste do krásy :-).... celý příspěvek >
Řez této jabloně, 26.3.2018 Obsahuje fotku
Děkuji za rady, to oschlé jsou lesní jahody :-), vše provedu, ale přávě jde mi o to jak ji ostříhat? Děkuji.  
Řez této jabloně, 26.3.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu jak udělat řez na této jabloňce sázena předloni. Děkuji.
Poškozený kmen - moniliová spála?, 19.5.2017
Myslíte, že se ten strom dá ještě zachránit? Jaká je Vaše zkušenost? Je to mladý strom, loni zasazený. Děkuji.
Poškozený kmen - moniliová spála?, 19.5.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, můžete mi prosím poradit, co se s tím dá dělat? Dá se ten strom zachránit? Viditelně oschla jen jedna větev, tu jsem odstranila. Děkuji!
Housenka zavíječe - buxus, 15.5.2017
Děkuji za rady, našla jsem doma Karate se Zeon technologii 5 CS Bude to fungovat? Pak jsem se chtěla ještě zeptat, hned vedle buksusů mám zahonky se zeleninou, to je asi na odpis ze?  Předem děkuji!
Housenka zavíječe - buxus, 14.5.2017
Dobrý den, prosím nevíte jak na tuhle potvoru, jeden keř už odešel a zbytek plotu je napadený. Zkoušela jsem keře prostříkat vodou, něco vysbírat, ale jejich moc. Předem díky za radu.
Jak provést řez této jabloně, 28.2.2017
Pánové, děkuji Vám za rady, o víkendu jdu na to! 
Jak provést řez této jabloně, 28.2.2017
Mrzí mě, zda máte pocit, že blafuji, spíše jde o nedorozumění. Snažím se tomu přijít na kloub, jinak bych se potom nepídila. Každopádně děkuji za rady a Váš čas.
Jak a kdy stříhat tuto meruňku, 28.2.2017
Děkuji, v knihach to jako věda nevypadá, ale v reálu je to velká neznámá.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika