Příspěvky uživatele - 76.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Black and Decker CLM3820L2 aku rotační sekačka, 15.5.2017
Neumím ji nastartovat a je pro mě moc těžká (což se ovšem může týkat i výkonné aku sekačky :-o) Z nablblých dotazů ještě nevyplynulo, že jsem tazatelka? :-)
Black and Decker CLM3820L2 aku rotační sekačka, 15.5.2017
Omlouvám se, link měl být na tu druhou, 5 Ah.
Black and Decker CLM3820L2 aku rotační sekačka, 15.5.2017
Výše uvedená Stiga má 48 V, 5 Ah, takže by měla být cca 3 x výkonnější než B@D.  Trávník je velmi hustý a šťavnatý, jedná se totiž o jetelotravní směs. Mám možnost sekat max. jednou týdně. Část plochy by šlo nadále sekat se šňůrou - je to... celý příspěvek >
Black and Decker CLM3820L2 aku rotační sekačka, 15.5.2017
Chjo, takže B@D zavrhuji. A tolik se mi ta červená barva líbí :-) Co třeba Stiga Combi 36 AE?  Ta by mohla dle výše uvedených propočtů vydržet asi 30 minut.
Black and Decker CLM3820L2 aku rotační sekačka, 15.5.2017
Díky moc! Vyuziji Vaší ochoty a ještě se zeptám - hodí se aku sekačka obecně na jetelotravní směs? Mám malou elektrickou Stigu s výkonem tuším 1400 W a místy dost úpí.  Zahrada je ale tak členitá, že už mi ze šňůry hrabe - většinu času... celý příspěvek >
Black and Decker CLM3820L2 aku rotační sekačka, 15.5.2017
Děkuji oběma za názor. Kapacita sekačky by mi při výměně akumulátoru na jedno sečení asi stačila. Doufám, že to vzhledem ke značce B&D není šunt.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika