Příspěvky uživatele - 140.174

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za nemoc? Kuprikol nepomáhá., 28.5.2017
..ani kupryikor nie?
Osivo - Wolf Garden vs Barenbrug, 23.5.2017
Travcerit, neskor travcerit jesen
Napadení paprik, rajčat, 23.5.2017
ja mam ocelove roxory a problem je, ze niekedy nestihame vyrabat rajcinovu stavu, ani plody rozdat co nam to rodi... Este ze som kupil pomaly otackovy odstavovac. A to mame tak maximalne 15-20 korenov.
Black and Decker CLM3820L2 aku rotační sekačka, 15.5.2017
ja mam 200 m2 travnik s mnozstvom prekazok a elektricka mi pride ako najjednoduhsie riesenie. Motorove su tazke a hlucne, Mam iste poradie sekania, ze snura jednoducho nezavadzia. Elektricka je jednoduche, bezudrzbove a lacne riesenie. Nenahneva ma,... celý příspěvek >
Housenka zavíječe - buxus, 15.5.2017
Hlavne zvonku, husenice miluju mlade vyhonky. Myslim, ze postrek je jedine mozne riesenie.
Lze založit nový trávník?, 15.5.2017
Viem si predstavit po vytvoreni husteho travnika, ze postupne zdvihnete uroven dosypavanim piesku. Ale maximalne 0.5-1 cm na jeden krat, potom pockat par tyzdnov a pokracovat. Vrstva piesku nesmie prekryt travnik iba zdvihne uroven z ktorej travnik... celý příspěvek >
Mráz, 14.5.2017
No ja som v tv od nasich polnohospodarov pocul nieco ine. Vraj je to najucinnejsie a funguje az do teplot -6 pripadne -8. Sviecky tak -5 ale len s glycerinovo-vodnou hmlou kvoli isolacii. Len pri striekani vodou je spotreba vody prilis velka a malo... celý příspěvek >
Kadeřavost v květnu, 13.5.2017
ked nam vymrzli pred rokom, tak som si povedal, aspon si stromcek oddychne (nemusi zivit plody). No ale prilis vela takeho oddychu skodi.
Která rajčata mají "bramborový" list?, 9.5.2017
miluju ich madelinky
Calypso zmizelo?, 9.5.2017
Ak to neskodi pri nasadeni vo vcelstvach, potom to neuskodi vcelam, ani ked postriekate rastliny na zahrade. Ked to uvidim, tak to kupim a vystriedam ine..
Mráz, 6.5.2017
Streda rano je ten den, ked nas bude mraz znou pokusat. Bodaj by sa tentokrat mylili...
Rozstrapkaná tráva pri kosení, 3.5.2017
toto je zaujimave, moj dedo aj svokor kosili kosou, ale nikdy nemali podobne problemy... roztrapkana trava.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika