Příspěvky uživatele - 178.104

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kopr, 14.5.2017
Ano.
Vyrážka na spodním listu papriky, 13.5.2017
Samozřejmě.
Zmrzlé ořechy ve dřevě, 13.5.2017
Pochybuji, že by ořešák mohl zmrznout mrazem. Proč řezat, nechte je být, uvidíte... Jinak všude po ČR letos ořešáky v dubnu a květnu zmrzly při rašení, takže se něco podobného mohlo stát i u vás. Třeba jen nepatrně narašené, a pak je vzal mráz.... celý příspěvek >
Skodca na hrusni, 13.5.2017
Díky. Jasně, chránit asi fakt není jak. Protože jsem jej ještě nikdy nepotkal, budu doufat, že jsem jeho smrtí pro letos problém vyřešil. Ještě bych se vás zeptal - na některých výhonech jiných hrušní se mi mladé svinuté listy po okrajích... celý příspěvek >
Skodca na hrusni, 13.5.2017
Ano, už jsem taky notnou dobu hledal, po našem to je Zobonoska révová. Tady ale žádné víno není - je to nějaký zbloudilec a mám jej ignorovat? Nerad bych další... Na té hrušni se vloni horko těžko konečně na terminálu vytvořily 2 větve, nyní je... celý příspěvek >
Skodca na hrusni, 13.5.2017 Obsahuje fotku
To je psycho, já z těch mladých hrušní snad nikdy stromky nazapěstuji... Když už jsem vyřešil z minulých let spoustu jiných problémů, dnes jsem si pro změnu všiml svěšených nových výhonů na jedné větvi, při bližším pohledu výhony i listy jako když... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika